Portal bezpiecznego e-biznesu

DaWanda znika po 12 latach!

 DaWanda znika po 12 latach!

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Platforma internetowa DaWanda po 12 latach, w tym 6 w Polsce kończy swoją działalność. Sprzedawców i klientów DaWandy przejmie Etsy.

DaWanda znika po 12 latach!

W sierpniu swoją działalność po 12 latach kończy DaWanda. Platforma internetowa która oferowała swoim klientom unikalną odzież, której nie ma w sieciowych sklepach, biżuterię artystyczną oraz artykuły wyposażenia wnętrz niezależnych producentów. DaWanda została założona w 2006 roku przez Claudię Helming i Michaela Putza. Platforma działa w 20 krajach w Polsce od 6 lat. DaWanda zawarła porozumienie z konkurencyjną firmą Etsy, która przejmie klientów Da Wandy.

Etsy to serwis internetowy o zasięgu międzynarodowym, który podobnie ja DaWanda wspiera twórców oferujących wyjątkowe przedmioty jako alternatywę do produktów tworzonych masowo. Takie porozumienie między platformami umożliwi im sprzedaż na całym świecie.

Do końca sierpnia będzie możliwość zawierania transakcji na platformie DaWanda po tym czasie jej użytkownicy będą przekierowywani na platformę Etsy. Dzięki przejęciu DaWandy, Etsy rozszerzy swoją działalność na polskim rynku.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułTicketmaster zaatakowany przez hakerów - dane osobowe skradzione! Następny artykuł ›Tajemnica telekomunikacyjna. Sąd może z niej zwolnić!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się