Ceneo.pl z ciekawą ofertą dla sprzedawców z serwisu DaWanda

13 sierpnia 2018, 09:06 , autor: Artykuł sponsorowany (legalniewsieci.pl)

Miliony użytkowników, konkurencyjne prowizje i atrakcyjny pakiet startowy dla nowych sprzedawców - tym Ceneo.pl, jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, chce przyciągnąć do siebie firmy z kategorii Handmade. Oferta pojawiła się po zapowiedzi, że z końcem sierpnia z sieci zniknie ważny gracz w tej kategorii, czyli serwis DaWanda.
Ceneo.pl z ciekawą ofertą dla sprzedawców z serwisu DaWanda

Ręcznie wykonywane produkty stanowią jedną z głównych kategorii w serwisie Ceneo.pl. Użytkownicy już od pięciu lat mogą wyszukiwać za jego pośrednictwem najciekawsze oferty wielu rzemieślników. Do dyspozycji mają ponad kilkanaście tysięcy produktów. Przedstawiciele serwisu liczą, że ich liczba zwiększy się, właśnie dzięki pozyskaniu nowych sprzedawców.

Wszystkim nowym partnerom w tej kategorii oferujemy najniższą prowizję i pomoc w przeniesieniu oferty do Ceneo.pl. Wystarczy kilka godzin od momentu rejestracji, aby ich oferty były dostępne dla użytkowników. Dodatkowo, na start każdy ze sprzedawców otrzyma od nas środki na promocję. W ten sposób to sprzedawcy bez żadnych kosztów mogą ocenić, czy spełniamy ich oczekiwania. – zapowiada Dariusz Grabowski dyrektor Departamentu Produktów w Ceneo.pl.

Z myślą o nowych sprzedawcach z kategorii Handmade uruchomiona została specjalna podstrona w serwisie Biznes Ceneo.pl. Znajdują się tam wszystkie informacje dla sprzedających a także szczegóły promocji.

Co ciekawe, na nowej akcji promocyjnej skorzystają też użytkownicy. Serwis dla ułatwienia wyszukiwania produktów z kategorii Handmade, udostępnił użytkownikom specjalny filtr, po zastosowaniu którego kupujący w danej kategorii widzi wyłącznie oferty produktów wykonanych ręcznie.

Ceneo.pl
to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą nie tylko zrobić zakupy czy poznać opinie, ale również porównać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia.
Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki.

Czytaj również

Komentarze

Legalniewsieci.pl © 2018

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno