Portal bezpiecznego e-biznesu

Awaria Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera usunięta

 Awaria Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera usunięta

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Wczoraj tj. 3 lipca po południu doszło do jednej z największych awarii wiodących portali społecznościowych. W nocy działanie usług wróciło do normy.

Awaria Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i Messengera usunięta

Po godz. 16-tej użytkownicy najpopularniejszego portalu społecznościowego zaczęli zgłaszać problemy z wczytywaniem jego zawartości oraz z korzystaniem z podstawowych funkcji. Nie można było dodawać zdjęć, publikować filmów oraz dołączać treści do relacji. Strona "Platform Status", która ma monitorować problemy w działaniu witryny nie zdążyła zarejestrować awarii. Problemy te pojawiły się we wszystkich portalach należących obecnie do Facebooka, czyli także na Instagramie, WhatsAppie i Messengerze.

Według danych z serwisu Downdetector, awarią szczególnie dotknięci zostali użytkownicy w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Japonii. Początkowo przedstawiciele firmy przyznali, że trwają prace naprawcze nie podając jednak przyczyn problemów technicznych.

Dziś o godzinie 1:49 polskiego czasu oficjalne konta Facebooka poinformowały o przywróceniu pełnej funkcjonalności portali społecznościowych. Firma przeprosiła też za wszystkie niedogodności dla użytkowników, którzy podczas awarii nie mogli w pełni korzystać z aplikacji. Jak podano, przyczyną problemów była operacja konserwacyjna.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułSpotify chce wiedzieć, czego słuchasz w swoim samochodzie Następny artykuł ›Jak Instagram troluje polskie firmy?!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2019. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się