Portal bezpiecznego e-biznesu

Allegro wprowadza czat dla sprzedawców

 Allegro wprowadza czat dla sprzedawców

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Allegro zadbało o polepszenie komunikacji między użytkownikami serwisu i obsługującymi go pracownikami. Wprowadzono narzędzie o nazwie Czat Allegro dostępne dla sprzedających, którzy promują lub planują promować swoje oferty przez reklamy Allegro Ads.
Allegro wprowadza czat dla sprzedawców

Czat dla usługi Allegro Ads to pierwszy tego typu kanał kontaktu i pierwszy z wielu kroków zaplanowanych przez firmę w ramach strategii Customer Experience do 2020 roku. Czat pozwala na rozmowę w czasie rzeczywistym z zachowaniem zalet formy pisemnej. Można dzięki temu jednocześnie pisać na czacie i wykonywać inne czynności w tej samej chwili. Obsługa serwisu może odpowiadać na pytania i wątpliwości w chwili, gdy takie się pojawiają.

Usługa wystartowała 27 lutego 2018 roku, jest dostępna na stronie www.ads.allegro.pl po zalogowaniu się do panelu. W godzinach od 9 do 17 od poniedziałku do piątku obsługa odpowiada na bieżące pytania sprzedających. Jak podkreśla Kornelia Musiałowska-Kałużna, Senior Customer Experience Manager w Allegro

W przyszłości wydłużymy godziny aktywności i będziemy pracować też w weekendy. Teraz poza godzinami działania czatu z Allegro można skontaktować się mailowo. Skróciliśmy czas obsługi kupujących i sprzedających na Allegro i już teraz na niemal 90% pytań odpowiadamy w czasie krótszym niż 6 godzin.

Trwają jednocześnie prace nad wdrożeniem czatu dla klientów i partnerów Allegro korzystających z innych funkcji serwisu.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułOszust wyłudził na allegro.pl 300 tys. zł! Następny artykuł ›Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie fotograficzny.fun

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się