Allegro SMART! 365 dostaw za 49 zł

27 sierpnia 2018, 15:04 , autor: Gabriel Gatner - legalniewsieci.pl

Allegro wprowadza do swojej oferty nową usługę - Allegro Smart! Polega ona na darmowej dostawie zakupów po nabyciu rocznego "abonamentu" w wysokości 49 zł.
Allegro SMART! 365 dostaw za 49 zł

Allegro w dalszym ciągu wprowadza rozwiązania i usługi, które ma ją na celu promocję najważniejszego sprzedawcy w serwisie allegro.pl ….. czyli Sklepu Allegro. Co prawda Allegro SMART będą oferowali także inni Super Sprzedawcy, ale nie trzeba się domyślać dla kogo będą największe korzyści płynące z nowej usługi.

Na czym to dokładnie polega?

Nowa usługa to pakiet 365 dostaw zakupów poprzez Allegro za darmo przez rok. Wszystko za jednorazową opłatą w wysokości 49 zł. Dostępny będzie też pakiet na pół roku - będzie kosztował 39 zł i obejmował 180 dostaw.

Co ciekawe nowa usługa zawiera 30-dniowy darmowy okres próbny.

Należy jednak pamiętać, że dostawa w ramach programu dotyczy tylko wtedy, gdy złożymy zamówienie za min. 40 zł. Z komunikatu Allegro wynika, że jeśli nabywane produkty będą kosztować mniej, nie będzie można skorzystać z darmowej wysyłki, nawet pomimo posiadania aktywnej usługi Allegro Smart!.

Jak informuje Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju Allegro:

Koszt usługi zwraca się już po 6-7 dostawach, podczas gdy klienci dokonują na Allegro przeciętnie znacznie większej liczby zakupów w ciągu roku. Usługę celowo oparliśmy o paczkomaty i punkty odbioru, ponieważ są to metody dostawy chętnie wybierane przez naszych klientów, dla których często są one najwygodniejsze - mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju Allegro.

Prezes Allegro Francois Nuyts komentuje:

Allegro Smart! to prawdziwy przełom w polskim e-commerce. Dzięki tej usłudze można zapomnieć o kosztach dostawy i skupić się na przyjemności zakupów . Nowa usługa będzie także impulsem do dalszego rozwoju polskiego e-commerce. To ogromna szansa dla 125 tysięcy polskich przedsiębiorców - głównie małych i średnich firm - sprzedających na Allegro - dodaje Nuyts.


Czytaj również

Komentarze

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno