Portal bezpiecznego e-biznesu

Allegro Smart – cena pakietu mocno drożeje

 Allegro Smart – cena pakietu mocno drożeje

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Pędząca inflacja sprawia, że nasze życie staje się z miesiąca na miesiąc coraz droższe. Niejednokrotnie wspominamy z utęsknieniem ceny sprzed dwóch czy trzech lat. Podobne wrażenie mogą w najbliższym czasie odczuwać użytkownicy Allegro, którzy korzystają z oferty „Allegro Smart!”.

Allegro Smart – cena pakietu mocno drożeje

Jednym z filarów sukcesu portalu Allegro była z pewnością jego innowacyjność. Proponowane rozwiązania niejednokrotnie wyprzedzały konkurencje nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Flagowym pomysłem firmy było stworzenie pakietu „smart”, który pozwala klientom na nieograniczoną liczbę darmowych dostaw w danym okresie rozliczeniowym. Zainteresowanie usługą jest na tyle duże, że Allegro decyduje się na znaczące podniesienie jej ceny. Subskrypcja użytkowników zostanie automatycznie zatrzymana, a jej kontynuowanie będzie wymagało zatwierdzenia.

Dotychczas miesięczny koszt subskrypcji pakietu „smart” wynosił 10,99 zł. Nowa cena, która będzie obowiązywała od 16 października wyniesie 14,99zł, co stanowi 36% wzrost. Równocześnie nie rośnie kwota subskrypcji rocznej, która stanowi najpopularniejszy i najkorzystniejszy dla użytkowników wariant. Ceny oferty rocznej wynoszą odpowiednio 49,90 zł (w przypadku „Allegro Smart! Student”) oraz 59,90 zł (w przypadku zwykłego „Allegro Smart!”). Firma zapewnia, że póki co nie planuje podwyższać kosztu wspomnianych pakietów. Być może niższą cenę rekompensuje większa ilość transakcji, których dokonują posiadacze „Allegro Smart!” W końcu takie rozwiązanie „mobilizuje” do lojalnej postawy wobec serwisu.

Źródło zdjęcia: Image By vecstock

Komentarze

‹ Poprzedni artykułAutomatyka cenowa - sposób na zwiększenie sprzedaży w e-commerce Następny artykuł ›SMS od oszustów – uważaj na podejrzane wiadomości

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się