Portal bezpiecznego e-biznesu

Allegro daje szanse spóźnionym: „Jeszcze zdążysz – odbierz osobiście przed Świętami”

 Allegro daje szanse spóźnionym: „Jeszcze zdążysz – odbierz osobiście przed Świętami”

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Popularny internetowy serwis zakupowy Allegro wystartował z nową propozycją, która pomoże rozwiązać problemy spóźnionym kupującym. Akcja dotyczy takich produktów, które po zakupie będzie można odebrać osobiście.

Allegro daje szanse spóźnionym: „Jeszcze zdążysz – odbierz osobiście przed Świętami”

To pierwsza taka akcja umożliwiająca odbiór lokalny w okresie świątecznym zorganizowana przez Allegro. Ma ona na celu pomoc tym wszystkim, którzy jeszcze nie zdążyli zamówić i odebrać prezentów. Przygotowano w tym celu specjalne narzędzie, które jest dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Allegro. Wskazuje ono produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta.

Francois Nuyts, CEO Allegro podkreśla:

Zakupy przedświąteczne są dla Polaków niezmiernie ważne - kupują przecież prezenty dla swoich bliskich i przyjaciół. Co zrobić, żeby były łatwe i przyjemne? Dzięki akcji „Jeszcze zdążysz” wielu Polaków, pomimo że Święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy.

W akcji „Jeszcze zdążysz” jest dostępnych ok. 25 milionów ofert z odbiorem osobistym. Można je znaleźć na dwa sposoby:


  • objęte akcją produkty można znaleźć po prostu na listach wyników wyszukiwania - będą oznaczone specjalną ikoną „Odbiór osobisty przed Świętami”.
  • przez specjalną wyszukiwarkę w każdej kategorii, przez które klienci wybiorą miasto, w którym chcą odebrać zamówienie i przejdą do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.

W akcji trwającej od 19 do 21 grudnia 2018 r. biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający wysokie wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0) zdefiniowany co najmniej 1 punkt odbioru osobistego lub odbioru osobistego po przedpłacie w Polsce.

E-zakupy dają znacznie większe korzyści niż kupowanie w tradycyjny sposób. Niższe ceny, ogromny wybór i wygoda to przewagi nie do przecenienia. Jeśli dodać do tego usługę Allegro Smart!, czy wygodne zerowe raty, dostępne w wielu popularnych kategoriach na Allegro na stałe, a teraz także akcję „Jeszcze zdążysz” to wyraźnie widzimy, jak bardzo zakupy w internecie mogą ułatwić przedświąteczne życie każdego z nas.

- dodaje Francois Nuyts.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułJak uniknąć losu Equifaxu? To nie musiało się wydarzyć Następny artykuł ›Split payment od 1 listopada

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2019. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się