Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: anrem.net

Na temat sklepu anrem.net otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od naszych Czytelników. Podczas pierwszego audytu w dniu 6 listopada 2017 r. nie mogliśmy jednoznacznie stwierdzić, że sklep jest podejrzany. Teraz nie mamy już wątpliwości.
Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: anrem.net

Po aktualnym audycie informacji na stronie mamy poważne wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

W sklepie co prawda nie ma ogólnej promocji lub wyprzedaży, jednak po umieszczeniu nazw większości produktów w porównywarce cenowej szybko dochodzimy do wniosku, że ceny produktów w sklepie są podejrzanie niskie.

Płatność

Po uzupełnieniu formularza zamówienia dostępna jest wyłącznie płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. Co prawda sklep umożliwia zapłatę w chwili odbioru osobistego w siedzibie firmy, jednak z opinii w sieci wynika, że pod adresem podanym na stronie nie znajdziemy takiego sklepu. Warto zaznaczyć, że sklep pierwszy raz był przez nas analizowany w dniu 6 listopada 2017 r. i wtedy oferował płatność za tzw. pobraniem oraz podana była informacja o instalacji serwisów płatności. Ograniczenie płatności wyłącznie do przedpłaty należy uznać za wysoce podejrzane.

{REKLAMA}

Opinie

Po wpisaniu frazy w wyszukiwarce „anrem.net opinie” pojawiło się bardzo dużo negatywnych opinii na temat sklepu. Większość opinii dotyczy nierealizowanego zamówienia. Z informacji od naszej Czytelniczki wynika także, że sklep usuwa negatywne opinie ze swojego profilu na Facebooku. Warto dodać, że pod zdjęciami produktów możemy znaleźć emotikony, których sklep nie może usunąć, a które wskazują na złość użytkowników - to jedyna forma wyrażania negatywnch opinii o sklepie.

Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem, niestety nikt nie odpowiada.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułZalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: zakupyrtvagd.pl Następny artykuł ›Jak prawidłowo skonstruować Newsletter

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się