Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: telecop.in.net

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: telecop.in.net

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada bogatą ofertę towarów z działu RTV i AGD w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejrzane jest to, że ceny w sklepie, w porównaniu z cenami oferowanymi przez inne sklepy internetowe, są niższe o ok 200-300 zł np. konsola SONY PlayStation 4 Slim w ofercie sklepu jest tańsza niż w innych sklepach o ponad 400 zł

Sposób płatności

Sklep oferuje dwie metody płatności tj. przelew na konto bankowe oraz płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności - DotPay.pl, chociaż regulamin wskazuje na PayU.pl. Natomiast po wybraniu szybkiej płatności za pośrednictwem DotPay.pl pojawia się błąd, a tym samym klient jest zmuszony do zapłaty za pośrednictwem przelewu bankowego. W związku z powyższym zdecydowanie zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie. Brak innych form zapłaty za zakupiony towar np. za pobraniem, musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta.

Regulamin

Oprócz rozbieżność związanej z operatorem płatności elektronicznej. Regulamin posiada bardzo podobne cechy do regulaminu zamieszczonego na stronie emag.pl, co może sugerować jego skopiowanie.

{REKLAMA}

Kontakt

Staraliśmy skontaktować się ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który jest wskazany na stronie sklepu, nikt nie odbiera telefonu.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułReklama jako czyn nieuczciwej konkurencji w mass mediach - cz. 1 Następny artykuł ›Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie fotograficzny.fun

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się