Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: sokolagd.pl

Prośba o audyt sklepu sokolagd.pl pojawiła się na naszej grupie na Facebooku „Oszukani przez fałszywe e-sklepy”. W naszej ocenie sklep posiada cechy, które mogą podważać jego wiarygodność.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: sokolagd.pl

Na temat sklepu sokolagd.pl brakuje jakichkolwiek opinii w sieci. Domena „sokolagd.pl” została zarejestrowana 16 sierpnia 2019 r., a przedsiębiorca wskazany w regulaminie rozpoczął działalność 19 sierpnia 2019 r. Tym samym brak opinii może być związany z krótkim okresem działania sklepu. Z drugiej strony za podejrzany należy uznać fakt, iż sklep z krótkim stażem działania na rynku posiada bogatą ofertę towarów z działu RTV i AGD w bardzo atrakcyjnych cenach.

Poniżej cechy sklepu, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Oferta sklepu jest bogata w sprzęt RTV i AGD. Natomiast większość towarów w sklepie jest oferowana w cenach niższych o ponad 300 zł, a czasem 500 zł niż w innych konkurencyjnych sklepach internetowych.

Przykład: pralka BOSCH WAN2427MPL w sklepie kosztuje ok. 875 zł.


Natomiast w innych sklepach internetowych ten sam produkt jest droższy o 400 zł, a czasem nawet 500 zł.Sposób płatności

Sklep oferuje wyłącznie przedpłatę na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzany cecha, które musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu internetowego.

Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem, jednak po wybraniu numeru telefonu, który jest wskazany na stronie internetowej nikt nie odbiera – jest sygnał.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułSMS-y od komornika z ponagleniem spłaty to oszustwo Następny artykuł ›Tajemnica telekomunikacyjna. Sąd może z niej zwolnić!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się