Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: parkagd.net

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: parkagd.net

Na chwilę obecną nie są nam znane opinie klientów, natomiast sklep posiada cechy, które w naszym uznaniu są bardzo podejrzane.

Atrakcyjne ceny

Sklep posiada bogatą ofertę towarów z działu RTV i AGD w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejrzane jest to, że ceny w sklepie, w porównaniu z cenami produktów w innych sklepach internetowych, są zdecydowanie zaniżone np. zegarek Sony Smart Watch 3 SWR50 w ofercie sklepu jest tańszy niż w innych sklepach o ponad 500 zł!

Sposób płatności

Sklep oferuje trzy metody płatności tj. przelew na konto bankowe, płatność za pobraniem oraz płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności - DotPay.pl. Natomiast po wybraniu szybkiej płatności za pośrednictwem DotPay.pl pojawia się błąd – to powinno wzmocnić czujność klienta, a w komunikacie pojawia się informacja, że:

Konto sprzedawcy zostało zablokowane. Dokonanie płatności nie jest możliwe.

W związku z powyższym, w przypadku decyzji o zakupach w sklepie, zdecydowanie doradzamy wybór płatności za pobraniem.

Sprzedawca

W regulaminie wskazany jest przedsiębiorca który ma siedzibę w Warszawie, natomiast po weryfikacji numeru NIP dowiadujemy się, że sprzedawca ma siedzibę w Gdyni, a jego głównym przedmiotem działalności jest „Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych”.

Domena

Adres sklepu został zarejestrowany 7 września 2018 r.

{REKLAMA}

Kontakt

Dzwoniliśmy do sklepu w celu wyjaśnienia informacji pojawiającej po wybraniu płatności za pośrednictwem DotPay.pl – sprzedawca zapewnił nas, że błąd leży po stronie sklepu i jest naprawiany. Jednak sprzedawca zaznaczył, że płatność w formie przedpłaty działa bez zarzutu!

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

[Aktualizacja - 21.09.2018 r.] Sklep wyłączył możliwość zapłaty za towar przy odbiorze za tzw. pobraniem. Tym samym jeszcze bardziej zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułSMS za 30 zł z ofertą pożyczki!? Czyli nasza opinia o dampozyczke.pl Następny artykuł ›Serwisy ceneo.pl oraz opineo.pl zmienią zasady prezentowania negatywnych ocen

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się