Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: homeekspert.net

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: homeekspert.net

Na chwilę obecną nie są nam znane opinie klientów sklepu, natomiast w naszej ocenie strona posiada cechy, które są bardzo podejrzane. Przede wszystkim działanie sklepu jest zbliżone do sklepów o których już informowaliśmy, a mianowicie rtvagdpro.net, zakupyagd.net oraz santos24.net


Atrakcyjne ceny

W ofercie sklepu dostępne są głównie towary z działu RTV i AGD w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejrzane jest to, że ceny w sklepie, w porównaniu z cenami produktów w innych sklepach internetowych, są zdecydowanie zaniżone.

Sposób płatności

Sklep oferuje wyłącznie przelew na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która powinna stanowić sygnał alarmowy dla klienta sklepu. Warto również zwrócić uwagę, iż w regulaminie sklepu podana jest informacja o możliwości zapłaty za pośrednictwem karty kredytowej, gotówką w chwili odbioru za tzw. pobraniem oraz za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności – jednak w chwili zamówienia forma płatności ogranicza się do jednej, przedpłatny na konto bankowe.

{REKLAMA}

Sprzedawca

W regulaminie wskazany jest przedsiębiorca z Warszawy, jednak po weryfikacji numeru NIP i REGON dowiadujemy się, że podane dane są nieprawidłowe!

Serwer i domena

Adres sklepu został zarejestrowany w dniu 2 listopada 2018 r. Natomiast sklep jest utrzymywany na tym samym serwerze co sklepy rtvagdpro.net, zakupyagd.net oraz santos24.net


Fake News Alert (Zagrożenia w sieci)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułWezwanie do sądu w charakterze świadka Następny artykuł ›Nowy obowiązek właścicieli e-sklepów. Czy dotyczy również ciebie?

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się