Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę produktów z działu RTV i AGD. Natomiast w wielu przypadkach ceny, w porównaniu z ofertą innych sklepów, są podejrzanie niskie np. komputer Apple MacBook Air 13'' 1.8GHz/8GB/128GB SSD/HD 6000 jest tańszy niż w innych konkurencyjnych sklepach o ponad 500 zł!

Płatność

Sklep umożliwia zapłatę za towar wyłącznie w formie przedpłaty na konto bankowe sprzedawcy - to zdecydowanie podejrzana cecha. Brak możliwości zapłaty za towar w chwili jego odbioru za tzw. pobraniem lub za pośrednictwem karty kredytowej powinien stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu.

Kontakt

Sklep podaje numer telefonu, który nie istnieje.

{REKLAMA}

Domena

Adres sklepu został zarejestrowany 15 sierpnia 2018 r. Krótki okres prowadzenia sprzedaży, połączony z wyżej wymienionymi cechami może podważać zaufanie do sklepu.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

[Aktualizacja - 29.08.2018 r.] Skontaktował się z nami przedsiębiorca, którego dane zostały użyte w regulaminie sklepu internetowego. Należy podkreślić, że dane przedsiębiorcy tj. Electrocity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zostały bezprawnie użyte przez właściciela sklepu elektrocity24.pl. Jednocześnie przedstawiciele spółki poinformowali nas o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułKomendy AT można wykorzystać do ataków na smartfony Następny artykuł ›Nowy obowiązek właścicieli e-sklepów. Czy dotyczy również ciebie?

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się