Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep wardon.pl

Informacje o sklepie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. W sieci brakuje jakichkolwiek opinii na temat tego sklepu. Jednocześnie sklep wardon.pl posiada cechy, które w naszej ocenie są zdecydowanie podejrzane.
Uważajcie na sklep wardon.pl

Sklep działa naprawdę krótko. Domena oraz działalność podmiotu, który został wskazany jako sprzedawcy, zostały zarejestrowane 19 września 2019 r. Jednocześnie sklep posiada bardzo szeroki asortyment, adres którego nie można zweryfikować na Google Maps oraz udostępnia wyłącznie płatność w formie przedpłaty na konto bankowe.

Poniżej opis poszczególnych cech sklepu, które budzą największe zastrzeżenia:

Podejrzanie niskie ceny

Sklep oferuje produkty z działu RTV i AGD, a więc sprzęt zazwyczaj drogi. Natomiast ceny w sklepie wardon.pl są zdecydowanie zaniżone, w porównaniu z cenami tych samych produktów, w konkurencyjnych sklepach internetowych. Różnice w cenie wahają się od 300 do 600 zł

Sposób płatności

Sklep wardon.pl udostępnia tylko jeden sposób płatności tj. płatność w formie przedpłaty na konto bankowe – to zdecydowanie podejrzana cecha. Jeżeli klient nie ma żadnego wyboru w chwili zapłaty, to po prostu mu musi się „zapalić” się sygnał alarmowy, że coś jest nie tak. Co ciekawe, sklep w regulaminie informuje o płatności za tzw. pobraniem, jednak nie znajduje to potwierdzenia w formularzu zamówienia.

Kontakt

Zawsze w przypadku wątpliwości, co do legalności sklepu, staramy się z nim skontaktować. Próbowaliśmy dzwonić pod numer podany na stronie, ale telefonu nikt nie odbierał.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułOszuści znów podszywają się pod ZUS Następny artykuł ›Jak oszuści chcą nas wrobić w …fałszywe sklepy

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się