Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep mezur4.com

Kolejny podejrzany sklep, którego oferta zawiera wyłącznie produkty w bardzo zaniżonych cenach. Sklep mezur4.com to kolejna kopia innych podejrzanych sklepów o którym ostatnio informowaliśmy tj. bonnisi.com, rubris.org, cello24.net, fabryka-mebli.com oraz outeletowo.com
Uważajcie na sklep mezur4.com

Sklep mezur4.com podobnie jak inne fałszywe sklepy, prowadzi intensywną kampanię reklamową w serwisie Facebook. Poniżej cechy sklepu mezur4.com, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Sklep oferuje produkty, których cena jest zdecydowanie zaniżona. Warto również zwrócić uwagę, iż w sklepie przecenione są wszystkie produkty, a w niektórych przypadkach przecena sięga ponad 50% wartości produktu.

Sposób płatności

Jedyną opcją zapłaty za zakupiony w sklepie towar jest przedpłata na konto bankowe sprzedawcy. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Brak danych

W regulaminie sklepu brakuje informacji na temat sprzedawcy. Natomiast na stronie brakuje informacji umożliwiających bezpośredni kontakt ze sklepem.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułUOKiK wszczął postępowanie przeciwko Allegro Następny artykuł ›Spadek popularności płatności za pobraniem. Co to oznacza?

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się