Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep euroagd.in.net

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące sklepu euroagd.in.net
Uważajcie na sklep euroagd.in.net

W sieci brakuje jakichkolwiek opinii na temat sklepu euroagd.in.net natomiast sklep jest zbudowany na schemacie podobnym do innych podejrzanych sklepów, których adres kończył się właśnie na in.net.

Poniżej cechy, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Oferta sklepu jest bogata w sprzęt RTV i AGD. Jednakże ceny w sklepie są zdecydowanie zaniżone. Większość towarów w sklepie jest w cenach dużo niższych w porównaniu z cenami tych samych towarów w konkurencyjnych sklepach.

Przykład. Konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB + gra w sklepie euroagd.in.net kosztuje 797,99 zł czyli o ponad 500 zł taniej niż w innych konkurencyjnych sklepach internetowych.

Sprzedawca

W regulaminie sklepu zostały wprowadzone dane przedsiębiorcy, którego głównym przedmiotem działalności, zgodnie z PKD, jest: Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.

Sposób płatności

Sklep oferuje wyłącznie przedpłatę na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta sklepu.


Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który został podany na stronie sklepu, połączenie jest automatycznie zrywane. To samo dotyczy wiadomości mailowych. Po weryfikacji adres mailowego podanego na stronie pojawiają się następujące komunikaty:


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułTylko aktywna zgoda na cookie jest zgodna z prawem! Następny artykuł ›Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie foto-set.com

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się