Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep e-lektrosklep.com

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące sklepu e-lektrosklep.com. Na temat sklepu nie ma jakichkolwiek opinii. Jednocześnie cechy sklepu e-lektrosklep.com m.in. niskie ceny, dane sprzedawcy czy formy płatności wzbudzają nasze zastrzeżenia.

Uważajcie na sklep e-lektrosklep.com

Poniżej szerszy opis cechy sklepu e-lektrosklep.com, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Sklep oferuje produkty, których cena jest zdecydowanie zaniżona. Warto również zwrócić uwagę, iż w sklepie przecenione są wszystkie produkty. Oferta sklepu skupia się wokół towar z działu RTV i AGD. W ofercie sklepu znajdziemy m.in. konsolę do gier SONY PLAYSTATION 4 w kwocie …..737,18 zł, która w innych sklepach internetowych kosztuje za min 1.000 zł

Sposób płatności

Jedyną opcją zapłaty za zakupiony w sklepie towar jest przedpłata na konto bankowe sprzedawcy. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Sprzedawca

Z regulaminu sklepu dowiadujemy się, że sprzedawcą jest TOP-2 Fabryka Chusteczek S.A., a więc przedsiębiorca działający od 1993 r. w segmencie całkowicie odmiennym niż RTV i AGD. To może sugerować wyłudzenie danych przedsiębiorcy w celu oszustwa.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułCzy sklep internetowy musi udostępniać numer telefonu kontaktowego? Następny artykuł ›Jak oszuści chcą nas wrobić w …fałszywe sklepy

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się