Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep bonnisi.com

Kolejny podejrzany sklep, którego jedynym produktem są przecenione meble ogrodowe. Sklep bonnisi.com to kalka innych podejrzanych sklepów o którym ostatnio informowaliśmy tj. rubris.org, cello24.net, fabryka-mebli.com oraz outeletowo.com
Uważajcie na sklep bonnisi.com

Sklep bonnisi.com podobnie jak inne fałszywe sklepy, prowadzi intensywną kampanię reklamową w serwisie Facebook. Poniżej cechy sklepu bonnisi.com, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Sklep oferuje tylko jeden produkt, a jego cena jest zdecydowanie zaniżona. Przecena produktu o 50% wartości produktu zawsze musi budzić podejrzenia.

Sposób płatności

Jedyną opcją zapłaty za zakupiony w sklepie towar jest przedpłata na konto bankowe sprzedawcy. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Brak danych


W regulaminie sklepu brakuje informacji na temat sprzedawcy. Natomiast na stronie brakuje informacji umożliwiających bezpośredni kontakt ze sklepem. Po weryfikacji adresu mailowego podanego na stronie sklepu pojawia się informacja, że adres jest nieznany.


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?


  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułInPost wycofuje SMSy ze statusem przesyłki Następny artykuł ›Paczkomaty pod kościołami? Nowa ofensywa InPostu

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się