Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep bombazakupowa.com

Jakiś czas temu informowaliśmy o sklepie mezur4.com, tym razem ostrzegamy przed sklepem bombazakupowa.com, który stanowi jego kopię. Sklep bombazakupowa.com to kolejna kalka innych podejrzanych sklepów o których informujemy już od dłuższego czasu tj. bonnisi.com, rubris.org, cello24.net, fabryka-mebli.com oraz outeletowo.com
Uważajcie na sklep bombazakupowa.com

Sklep bombazakupowa.com prowadzi intensywną kampanię reklamową w serwisie Facebook, dlatego zalecamy szczególną ostrożność. Poniżej cechy sklepu bombazakupowa.com , które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Sklep oferuje produkty, których cena jest zdecydowanie zaniżona. Warto również zwrócić uwagę, iż w sklepie przecenione są wszystkie produkty, a w niektórych przypadkach przecena sięga ponad 50% wartości produktu. Warto również dodać, że oferta dotyczy popularnych produktów, co ma dodatkowo skusić klientów do zakupów.

Sposób płatności

Jedyną opcją zapłaty za zakupiony w sklepie towar jest przedpłata na konto bankowe sprzedawcy. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Brak danych sprzedawcy

W regulaminie sklepu brakuje informacji na temat sprzedawcy. Natomiast na stronie brakuje informacji umożliwiających bezpośredni kontakt ze sklepem. Dodatkowo regulamin sklepu zawiera postanowienia niedozwolone m.in.:

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułPoważny błąd w nowym Chrome v.79 Następny artykuł ›Chwila zawarcia umowy sprzedaży w sklepie internetowym

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się