Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep balsit.org

Nasza czytelniczka zgłosiła do audyt sklep balsit.org, który do złudzenie przypomina inne podejrzane sklepy tj. outletowo.com oraz fabryka-mebli.com

Uważajcie na sklep balsit.org

Na temat sklepu balsit.org nie najdziemy jakichkolwiek opinii. Natomiast sklep prowadzi bardzo intensywną kampanię reklamową na Facebooku, gdzie zachęca użytkowników do zakupów.

Poniżej cechy sklepu, które w naszej ocenie są podejrzane:

Brak danych sprzedawcy

W regulaminie oraz na stronie sklepu brakuje najważniejszej informacji i nie wiemy z kim zawieramy umowę sprzedaży. To również zdecydowanie utrudni ewentualne postępowanie reklamacyjne lub zwrot towaru.

Sposób płatności

Sklep udostępnia wyłącznie płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta sklepu.

Regulamin sklepu do poprawki

Sklep posiada regulamin, który jest wprost naszpikowany klauzulami niedozwolonymi. Dotyczą one m.in. 10 dniowego terminu na zwrot towaru od chwili jego odbioru.

Brak kontaktu

Sklep nie podaje jakiegokolwiek numeru kontaktowego, a po weryfikacji adresu mailowego, który jest podany na stronie sklepu, okazuje się, że adres jest NIEZNANY.


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułZalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie morena.in.net Następny artykuł ›Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: porello.pl

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się