Portal bezpiecznego e-biznesu

Windows 11 – nowoczesny system operacyjny ma każdy komputer

 Windows 11 – nowoczesny system operacyjny ma każdy komputer

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Systemy operacyjne to podstawowe oprogramowania, jakie powinny znaleźć się na każdym komputerze. Obsługując programy, uruchamiając aplikacje czy też odtwarzając pliki odpowiadają za poprawne funkcjonowanie urządzeń, na których zostały zainstalowane. Jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych jest pochodzący od firmy Microsoft Windows 11, który wyróżnia się wieloma unikatowymi i innowacyjnymi możliwościami, które znacznie poprawiają komfort pracy użytkownika.
Windows 11 – nowoczesny system operacyjny ma każdy komputer

Czym wyróżnia się Windows 11?

System Windows 11 doskonale sprawdzi się nie tylko na komputerach PC, ale także na laptopach, tabletach czy smartfonach. Uważa się go za następcę systemu Windows 10, jednak wyróżnia się wieloma unowocześnionymi funkcjami oraz odświeżonym interfejsem. Dużą zaletą systemu Windows 11 jest opcja umożliwiająca sprawne przełączanie się pomiędzy wirtualnymi pulpitami. System zyskał również nowy układ okienek, dzięki czemu dostęp do najpotrzebniejszych aplikacji stał się o wiele szybszy i dużo wygodniejszy. Zależnie od tego, w jakim środowisku system będzie użytkowany, dostępnych jest kilka jego wersji: Windows 11 Home, Windows 11 S, Windows 11 Pro oraz Windows 11 Enterprise.

Co możesz zyskać kupując w Teamnet Software?

Teamnet Software to sprawdzony sklep internetowy, za sprawą którego możesz wyposażyć swój komputer w najlepszej jakości systemy operacyjne, aplikacje biurowe, oprogramowania antywirusowe, a także wiele innych programów, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w użytku prywatnym, jak i komercyjnym. Dzięki temu, że dostępne na stronie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, otrzymujemy gwarancję jakości oraz legalności programów. Możliwość otrzymania licencji cyfrowej na nasz adres mailowy pozwala nam korzystać z udogodnień programów już chwilę po dokonanym zakupie.


Office 2021 – niezawodny pakiet biurowy

Pakiety biurowe to wyjątkowo przydatne wyposażenie komputerów, zarówno w dużych i mniejszych korporacjach, jak i w naszych domach. Ich zadaniem jest przede wszystkim ulepszenie oraz zwiększenie wydajności pracy lub nauki. Jedną z najbardziej powszechnych wersji aplikacji biurowych jest pakiet Office 2021, który stworzony został z myślą o urządzeniach z systemem Windows, jak również Apple iOS. Jego podstawowymi programami są Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft OneNote oraz Microsoft PowerPoint, jednak zależnie od wybranej wersji pakiet wzbogacony został też o wiele innych, dzięki którym zarządzanie najważniejszymi zadaniami staje się wygodniejsze oraz dużo bardziej wydajne.


Komentarze

‹ Poprzedni artykułBadania wizerunku marki Następny artykuł ›SMS od oszustów – uważaj na podejrzane wiadomości

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się