Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep supermedia.in.net

 Uważajcie na sklep supermedia.in.net

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Uwaga na kolejny podejrzany sklep supermedia.in.net
Uważajcie na sklep supermedia.in.net

Podobnie jak w przypadku innych sklepów, których końcówka domeny kończy się na in.net, w sieci brakuje jakichkolwiek opinii na temat sklepu. Sklep supermedia.in.net posiada jednak cechy, które w naszej ocenie muszą wzbudzić podejrzenie potencjalnych klientów tego sklepu! Poniżej krótki opis cech, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Oferta sklepu jest bogata w sprzęt RTV i AGD. Jednakże ceny w sklepie są zdecydowanie zaniżone. Większość towarów w sklepie jest w cenach dużo niższych w porównaniu z cenami tych samych towarów w konkurencyjnych sklepach.

Przykład. Konsola Sony Playstation 4 Slim 1 TB + gra kosztuje w sklepie 797,99 zł, natomiast ten sam produkt w innych konkurencyjnych sklepach jest droższy o ponad 500 zł


Płatność:

Sklep oferuje wyłącznie przedpłatę na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta sklepu.


Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który został podany na stronie sklepu, połączenie jest automatycznie zrywane. To samo dotyczy wiadomości mailowych. Po weryfikacji adres mailowego podanego na stronie pojawiają się następujące komunikaty:


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułLimit płatności kartą bez PIN-u. Czy zostanie podniesiony z powodu koronawirusa? Następny artykuł ›Chwila zawarcia umowy sprzedaży w sklepie internetowym

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się