Portal bezpiecznego e-biznesu

Groźba pozbawienia życia za wpisy w legalniewsieci.pl!

 Groźba pozbawienia życia za wpisy w legalniewsieci.pl!

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Dzisiaj na nasz służbowy telefon otrzymaliśmy wiadomość z groźnie brzmiącym ultimatum.

Groźba pozbawienia życia za wpisy w legalniewsieci.pl!

Od jakiegoś czasu, za pośrednictwem serwisu legalniewsieci.pl, postanowiliśmy informować użytkowników o podejrzanych sklepach internetowych. Mamy wiedzę i możliwości techniczne, które ułatwiają nam odróżnienie fałszywych od prawdziwych sklepów internetowych. Nigdy nie wydajemy pochopnych ostrzeżeń, zdając sobie sprawę, że jednym wpisem możemy narazić sklep na poważne konsekwencje. Celem naszych publikacji na temat fałszywych sklepów jest wyłącznie próba ochrony użytkowników przed oszustwem. Mając na uwadze powyższe, stworzyliśmy program Bezpieczny Sklep, którego celem jest promowanie wyłącznie bezpiecznych sklepów internetowych.

Do dnia dzisiejszego otrzymywaliśmy wyłącznie wiadomości od naszych czytelników, którzy dziękowali nam ostrzeżenia, które uchroniło ich przed startą pieniędzy. Jednak w dniu dzisiejszym tj. 12 grudnia 2017 r. otrzymaliśmy zupełnie inną wiadomość:


W związku z tym, że SMS został wysłany za pośrednictwem bramki SMS i nie mamy możliwości bezpośredniego odpisania nadawcy wiadomości. Tym samym, poniżej zamieszamy odpowiedź na wiadomość:

Artykuły na temat fałszywych sklepów nie zostaną usunięte.
W dniu dzisiejszym zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułNowy edukacyjny serwis NBP: uwazajnakryptowaluty.pl Następny artykuł ›Dlaczego w ecommerce warto korzystać z platform marketplace?

Newsletter

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2022. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się