Facebook zanotował kolejną wpadkę dotyczącą niewłaściwego zabezpieczenia danych swoich użytkowników.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 15.12.2018

Wysyp fałszywych sklepów! Uważajcie!
Każdego dnia zgłaszają się do nas użytkownicy z prośbą o audyt podejrzanego sklepu internetowego. Na każde zgłoszenie staramy się reagować tak szybko jak to tylko możliwe, ale fałszywek przybywa po prostu za szybko!

Prawo, Aktualności • 15.12.2018

Mandat za złe parkowanie na podstawie zdjęcia
W połowie listopada 2018 r. weszła w życie nowelizacja kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia. Szeroko dyskutowaną zmianą jest możliwość nałożenia przez Straż Miejską mandatu za nieprawidłowe parkowanie tylko na podstawie zdjęcia, które taki przypadek udokumentuje. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo zmienionym przepisom.
Poczta Polska informuje klientów, że możliwy jest darmowy zwrot rzeczy zakupionych przez internet w ofercie Allegro Smart. Gorący okres przedświątecznych zakupów (oraz ewentualnych poświątecznych zwrotów) to dobry moment na taką promocję.

Marketing, Aktualności • 14.12.2018

Google+ zostanie zamknięty wcześniej niż planowano
Google+ i jego interfejsy API są zamykane wcześniej niż planowano pierwotnie. Jest to następstwem wykrycia w listopadzie nowej usterki ochrony prywatności, która ujawniła dane ponad 52 milionów użytkowników, ogłosiło Google.
W jednym z nieoficjalnych sklepów z aplikacjami mobilnymi hakerzy udostępnili program „Optimization Android”.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 14.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: euronicspl.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który zgłosił sklep do weryfikacji za pośrednictwem naszego formularza.
Z badania przeprowadzonego przez Mobile Institute na zlecenie Izby Gospodarki Elektronicznej wynika, że jeden na trzech potencjalnych klientów e-sklepów rezygnuje z dokończenia procesu finalizacji zamówienia.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 13.12.2018

Dane 32 milionów klientów z Brazylii dostępne online!
Prywatne dane 32 milionów klientów brazylijskiego dostawcy abonamentowych usług telewizyjnych SKY Brasil, przechowywane na serwerze korzystającym z ElasticSearch – popularnego silnika wyszukiwania pełnotekstowego – od połowy października były powszechnie dostępne online, poinformował w ubiegłym tygodniu na Twitterze niezależny analityk bezpieczeństwa Fabio Castro.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 13.12.2018

Komentarz do ustawy o cyberbezpieczeństwie
200 tys. zł kary – większość podmiotów nie wykona zadań w terminach wyznaczonych ustawą o cyberbezpieczeństwie.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno