Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.07.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: laptemex.net
Wczoraj otrzymaliśmy informację na temat sklepu laptemex.net Przedsiębiorca którego dane widnieją na stronie sklepu poinformował nas, że nigdy nie prowadził takiego sklepu, a jego dane zostały wykorzystane bez jego wiedzy!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.07.2018

Ujawniono lukę w standardzie szybkiego przesyłu danych LTE
Luka w zabezpieczeniach nazwana aLTEr została odkryta przez badaczy zajmujących się bezpieczeństwem przesyłu danych. Pozwala ona na szpiegowanie użytkowników smartfonów, a nawet podmienianie im stron internetowych wyświetlanych przez przeglądarkę. Luki aLTEr nie da się szybko załatać – wymagałoby to zmian w protokole LTE, a to z kolei wymusiłoby wprowadzenie zmian w każdym urządzeniu, które korzysta z tego rodzaju łączności.

Marketing, Aktualności • 03.07.2018

DaWanda znika po 12 latach!
Platforma internetowa DaWanda po 12 latach, w tym 6 w Polsce kończy swoją działalność. Sprzedawców i klientów DaWandy przejmie Etsy.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 03.07.2018

Ticketmaster zaatakowany przez hakerów - dane osobowe skradzione!
Ticketmaster ostrzegał klientów, że ich dane osobowe mogły zostać naruszone po wykryciu złośliwego kodu na swojej stronie internetowej.
Jak informuje serwis niebezpiecznik.pl w pierwszym miesiącu obowiązywania nowych przepisów o ochronie danych osobowych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych wpłynęło ponad 320 zgłoszeń naruszeń ochrony takich danych. Takiej odpowiedzi urząd udzielił na zapytanie ze strony Niebezpiecznika.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 02.07.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: 1050-sklep.com
Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z naszych czytelników i postanowiliśmy sprawdzić sklep 1050-sklep.com

Aktualności, Bezpieczeństwo • 02.07.2018

Twitter wprowadza fizyczne zabezpieczenia!
Twitter dał milionom użytkowników sposób na jeszcze lepsze sposoby ochrony swoich kont przed włamaniami wprowadzając obsługę fizycznych kluczy.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 30.06.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: wrig.pl
Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z naszych czytelników i postanowiliśmy sprawdzić sklep wrig.pl

Prawo, Aktualności • 29.06.2018

UOKiK na tropie kartelu polskich sieci fitness?
Prezes UOKiK wszczął wobec Benefit Systems S.A. oraz jej spółek zależnych postępowanie antymonopolowe. Urząd podejrzewa, że kluby fitness mogły podzielić między sobą rynek i wspólnie ustalać, w których rejonach Polski będą działały.
Aplikacje mobilnego portfela zyskują na popularności ze względu na rosnące zainteresowanie technologią komunikacji bliskiego zasięgu (NFC). Gałęzie przemysłu tworzą podstawę dla odpowiedniej infrastruktury, która umożliwia i zachęca użytkowników do rezygnacji z płatności gotówkowych.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno