Aktualności, Aktualności • 29.08.2018

Polacy wolą, by ich płatnościami zarządzały banki
Z tegorocznego badania firmy Blue Media „Podejście Polaków do fintechu” wynika, że naszym największym zaufaniem wciąż cieszą się banki. Polacy z rezerwą odnoszą się do powierzania swoich danych do bankowości internetowej innym podmiotom.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 29.08.2018

Nie dajcie się nabrać na fałszywe mandaty z Niemiec
Jak informuje portal trans.info firmy otrzymują fałszywe mandaty za rzekome wykroczenia popełnione w Niemczech przez kierowców. Dokumenty sprawiają wrażenie korespondencji urzędowej, jednak po bliższym przyjrzeniu się szczegółom oszustwo wychodzi na jaw.
Chociaż proceder wyłudzania danych (ang. phishing) nie jest nowy, to sam ten fakt nie oznacza, że firmy mogą łatwo się przed nim zabezpieczyć.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 29.08.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: interbuty.pl
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.08.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 28.08.2018

Komendy AT można wykorzystać do ataków na smartfony
Jak donosi serwis Niebezpiecznik, smartfony 11 producentów okazują się podatne na ataki z użyciem komend AT. Komendy tego typu były wykorzystywane w latach 80. i 90. ubiegłego wieku do komunikacji komputerów z modemami.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 28.08.2018

Patryk Jaki ma problem z wyciekiem danych swoich zwolenników
Zespół pracujący nad kampanią kandydata w wyborach na prezydenta Warszawy zaliczył wpadkę. Ktoś z tego grona rozesłał do każdego odbiorcy z grupy ponad 300 adresatów wiadomości e-mailowe, które zawierały poufne dane wszystkich z nich.
Nie zawsze cyberprzestępcom zależy na przejęciu kontroli nad Twoim urządzeniem.
Podstawowym celem ustawy, która weszła w życie 28 sierpnia br., jest stworzenie Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (KSC).

Aktualności, Aktualności • 28.08.2018

Wonga.com w tarapatach?
Popularny serwis pożyczek internetowych Wonga.com, a właściwie jego centrala w Wielkiej Brytanii, przeżywa kryzys finansowy z powodu licznych roszczeń odszkodowawczych niezadowolonych klientów. Czy podobny los spotka polską część portalu finansowego?

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno