Bezpieczeństwo, Aktualności • 10.10.2018

Ktoś podszywa się pod ZUS. Uwaga na fałszywe maile
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed fałszywymi mailami wysyłanymi w jego imieniu. Rzecznik tego urzędu potwierdza, iż ZUS nie wysyła żadnej poczty elektronicznej do płatników. To oszustwo.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 09.10.2018

Los Google+ przesądzony – serwis zostanie zamknięty
Google+ to to zdecydowanie najmniej udany z projektów internetowego giganta. Jego los został przypieczętowany po ujawnieniu ogromnego wycieku danych użytkowników serwisu.

Aktualności, Marketing • 09.10.2018

Reklama ukryta: product placement, reklama podprogowa
Czwarty z kolei artykuł z zakresu tematyki reklamy jako czynu nieuczciwejkonkurencji w mass mediach dotyczy reklamy ukrytej. W tej części skupiono się także na przykładach reklam ukrytych.
Programy antywirusowe nie opierają już swojego działania na sygnaturach złośliwego oprogramowania. Przeczytaj o technologiach nowej generacji oraz o tym, jak można z nich skorzystać.
Szybko po wypuszczeniu jesiennej aktualizacji Windowsa 10 okazało się, że przysparza ona użytkownikom wielu problemów. Najpierw wyszło na jaw, że aktualizacja jest instalowana na komputerach z niekompatybilnymi sterownikami kontrolerów Audio firmy Intel. Pojawiały się też doniesienia o problemach z otwieraniem niektórych stron internetowych w przeglądarce Microsoft Edge.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.10.2018

Porównanie systemów płatności internetowych
Systemy płatności elektronicznych znacząco wpłynęły na rozwój rynku e-commerce w Polsce, ponieważ usprawniły i ułatwiły dokonywanie transakcji online. Największe firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w tym zakresie co rusz proponują innowacyjne funkcje i udogodnienia.
Sąd Rejonowy w Szamotułach wydał ciekawy wyrok w sprawie sporu o sprzedaż chorego konia. Czy w takim przypadku może wchodzić w grę wymiana zwierzęcia na „wolne od wad”, czy też pozostaje jedynie odstąpienie od umowy sprzedaży?

Aktualności, Bezpieczeństwo • 05.10.2018

W Kalifornii od 2020 r. słabe hasła będę niedozwolone!
Domyślne hasła, takie jak "admin" czy "123456", będą nielegalne dla producentów gadżetów elektronicznych!
Urząd Ochrony Danych Osobowych opublikował na swoich stronach dokument: „Ochrona danych osobowych w miejscu pracy. Poradnik dla pracodawców”. Wśród zasad obowiązujących pracodawców wskazano zakaz weryfikowania przyszłych pracowników za pomocą mediów społecznościowych.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 04.10.2018

Holendrzy odparli atak rosyjskich hakerów
Minister obrony Holandii Ank Bijleveld poinformowała, że służby wywiadowcze powstrzymały rosyjski atak na Organizację do spraw Zakazu Broni Chemicznej (OPCW). Rosjanie zaprzeczają oskarżeniom.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno