Zaufali nam - Opinie

Militaria.pl
Polecamy! Serwis legalniewsieci.pl opracował regulamin oraz politykę prywatności dla sklepu internetowego militaria.pl Obsługa w tym zakresie przebiegła bardzo sprawnie. Na zadane pytanie zawsze otrzymujemy szybką i rzeczową odpowiedź. Serwis legalniewsieci.pl to rzetelny i godny polecenia partner biznesowy.
BMW-olszowiec.pl
Z przyjemnością rekomendujemy serwis Legalniewsieci.pl jako rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego. Zaangażowanie oraz profesjonalizm to tylko niektóre z zalet prawników z serwisu. Opracowanie dokumentacji prawnej dla sklep.bmw-olszowiec.pl przebiegło bardzo sprawnie, a dokumenty zostały przygotowane na najwyższym poziomie. Na szczególne uznanie zasługuje krótki czas odpowiedzi na zadane pytania. Polecamy współpracę z serwisem Legalniewsieci.pl
Nowoczesnastodola.pl
Z pełnym przekonaniem polecam firmę Legalniwsieci.pl oraz osobę Pana Gabriela Gatnera jako pomoc w audycie prawnym serwisu internetowego. Mieliśmy okazję współpracować przy kwestiach prawnych w projekcie dla klienta naszej agencji. Usługi świadczone przez Legalniwsieci.pl były wg mnie na bardzo wysokim poziomie, kontakt był bardzo sprawny i szybki. Zespół Legalniwsieci.pl wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości i dokładnie sprawdził serwis po wprowadzeniu zaleceń.
Poszetka.com
Dziękuję! Obsługa niezwykle konkretna, szybka i pewna. Dokumenty są przejrzyste i napisane przystępnym dla laika językiem. Mam pewność, że ze strony stowarzyszeń żerujących na klauzule niedozwolone nic mi nie grozi. Poza fachowymi produktami zyskałam poczucie bezpieczeństwa.
Egurrolastore.com
Zdecydowanie polecam usługi oferowane przez prawników z serwisu legalniewsieci.pl. Profesjonalna i szybka obsługa, a przede wszystkim świetny kontakt, pozwoliły stworzyć niezbędną dokumentację dla sklepu internetowego egurrolastore.com
SpyShop.pl
Profesjonalizm w każdym aspekcie! Z serwisem legalniewsieci.pl współpracujemy od niedawna, ale szybko zdążyliśmy się przekonać, że jest to wiarygodny i rzetelny partner biznesowy. Dokumenty zostały przygotowane czytelnie i przejrzyście. Natomiast czas odpowiedzi na zadane pytania jest imponująco krótki. Współpraca z takim partnerem to czysta przyjemność! SpyShop.pl z przyjemnością rekomenduje serwis legalniewsieci.pl
Outdoorzy.pl
Z serwisem legalniewsieci.pl mieliśmy okazję współpracować w trakcie tworzenia dokumentacji prawnej dla sklepu internetowego www.outdoorzy.pl. Wykonanie usługi przebiegło bardzo sprawnie. Regulamin oraz polityka prywatności dla sklepu zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Szczególnym atutem jest bezpośredni kontakt z prawnikiem, który tworzy dokumenty, co pozwala na szybkie rozwianie wątpliwości w kwestiach prawnych oraz szybką odpowiedź na zadane pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych usług. Polecamy.
sklep.Narty.pl
Sklep internetowy Narty.pl potwierdza doskonałą współpracę w sporządzeniu regulaminu oraz polityki prywatności firmie LEXLAB Gabriel Gatner oraz późniejszego monitoringu regulaminu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za tą współpracę i liczymy na owocną współpracę w przyszłości.
Bilety24.pl
Firma Dialcom24 Sp. z o.o. współpracowała z Legalniewsieci.pl przy konstruowaniu Regulaminu serwisu internetowego www.bilety24.pl zajmującego się sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalne w całej Polsce. Rekomendujemy Legalniewsieci.pl jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Cenimy sobie fakt, że w razie jakichkolwiek pytań dział prawny Legalniewsieci.pl reagował szybko i skutecznie odpowiadał na zadawane pytania. Polecamy współpracę z serwisem Legalniewsieci.pl jako rzetelnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.
ViralSeed.com
Dziękujemy Legalniewsieci.pl za przygotowanie Regulaminu, Polityki Prywatności oraz zgłoszenie nas do GIODO. Komunikacja łatwa i przyjazna, elastyczność podejścia do naszych potrzeb a także szybkość reagowania na nasze zapytania utwierdziła nas w przekonaniu, że podjęcie współpracy z Wami to strzał w dzisiątkę. Z pewnością skorzystamy z Waszej pomocy przy realizacji kolejnych projektów wymagających szerokiego zorientowania na aspekty prawne w internecie. Szczerze polecamy współpracę z Legalniewsieci.pl!
PowerPlay.com.pl
Wybór firmy legalniewsieci.pl okazała się strzałem w dziesiątkę. W bardzo atrakcyjnej cenie otrzymaliśmy kompleksową obsługę prawną sklepu internetowego, dopasowaną do naszych potrzeb i naszej branży. Zostaliśmy obslużeni szybko, komunikatywnie i w bardzo miłej atmosferze. Przy kolejnych zleceniach na pewno nie będziemy szukać innej firmy tylko wrócimy tu gdzie jest dobrze. 
Netkoncept.com
Z przyjemnością polecamy usługi Serwisu Legalniewsieci.pl, z którego od lat z zadowoleniem korzystamy. Wybór oferty legalniewsieci.pl z całą pewnością pozwala na osiągnięcie samych korzyści. Firma ta wywiązuje się ze swoich zobowiązań z należytą starannością i terminowo, a jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiega harmonijnie. Zawsze możemy liczyć na konsultacje i fachowe doradztwo prawne. Działalność legalniewsieci.pl charakteryzuje się profesjonalizmem oraz rzetelnością świadczonych usług. Z całą pewnością stwierdzamy, że wybór Serwisu legalniewsieci.pl jako naszego partnera było trafnym wyborem, który pozwolił nam uniknąć wielu problemów prawnych i skupić się na prowadzeniu działalności.
eCiacho.pl
Polecam. Współpraca z serwisem legalniewsieci.pl przebiegała bardzo sprawnie. Bardzo dobry kontakt, a przede wszystkim pełny profesjonalizm. Każde zapytanie z naszej strony spotkało się z rzetelna odpowiedzią.
Zygzaksnow.pl
Legalniewsieci.pl zapewniło kompleksową obsługę prawną naszego sklepu internetowego. Regulamin, polityka prywatności oraz zgłoszenie w GIODO zostały przygotowane z najwyższą starannością. Rzetelność oraz zaangażowanie przy wykonaniu zleconych prac jest godne polecenia wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym e-biznes.
Outman.pl
Zespół prawników z legalniewsieci.pl stworzył dokumentację prawną i nadzorował jej wdrożenie, dla aplikacji OUTMAN stanowiącej kompleksowy system do obsługi procesów z udziałem wszystkich popularnych nośników reklamy wewnętrznej i zewnętrznej (INDOOR & OUTDOOR). Objętość projektu, stopień zaawansowania aplikacji, jej zakres oraz ilość funkcjonalności wymagały podjęcia profesjonalnych działań grupy doświadczonych w tej branży prawników. Zespół legalniewsieci.pl spełnił w pełni oczekiwania Twórców aplikacji, dbając przy tym o bezpieczeństwo jej użytkowników. Serdecznie polecamy usługi serwisu legalniewsieci.pl, które stanowią gwarancję profesjonalizmu!
Dietetykpraca.pl
Firma LEXLAB Gabriel Gatner w sposób profesjonalny wywiązała się z usługi napisania regulaminu do portalu dietetykpraca.pl Ludzi pracujących w tej firmie cechuje terminowość, rzetelność ale na uwagę przede wszystkim zasługuje indywidualne podejście do klienta, co jak w tym przypadku przekłada się na jego zadowolenie. Mając na uwadze powyższe z przyjemnością i pełnym przekonaniem udzielam Firmie LEXLAB Gabriel Gatner, a w szczególności Panu Gabrielowi najlepszych referencji.
Pirotechnika.warszawa.pl
Z firmą Legalniewsieci.pl współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy pod kątem wysokiej jakości oferowanych usług, jak i profesjonalnej obsługi, które przez cały okres współpracy są niezmienne. Firma dba o utrzymywanie pozytywnych relacji i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów dopasowując poszczególne elementy współpracy oraz ofertę do ich potrzeb. Indywidualne podejście do Klienta, komunikatywność i dobry kontakt, bogata oferta współpracy a przede wszystkim otwarte podejście powoduje, że możemy polecić firmę Legalniewsieci.pl jako partnera w biznesie.
Cienklub.com
Polecamy usługi oferowane przez legalniewsieci.pl Dzięki kompleksowej usłudze oferowanej przez serwis legalniewsieci.pl czujemy się bezpieczni i mamy poczucie, że nasz serwis cienklub.com  spełnia wszelkie prawne uwarunkowania. Legalniewsieci zapewnia kompleksową, szybką oraz konkurencyjną obsługę prawną dzięki, której możesz czuć się pewnie prowadzącą swoją działalność w internecie.
Weboski.pl
Z serwisem legalniewsieci.pl współpracujemy od ponad roku, podczas których wielokrotnie potrzebowaliśmy wsparcia prawnego dla działań e-commerce naszych Klientów. Szybka reakcja na zapytania, doradztwo na każdym etapie działań oraz wyjątkowo sprawna i rzetelna obsługa uczyniły legalniewsieci.pl naszym kluczowym partnerem. Z przyjemnością polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi, jak i rzetelność obsługi prawnej.
OpenSolution.org
Współpracujemy od kilkunastu miesięcy z firmą LexLab. Potrafią być bardzo elastyczni i dopasowują swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Pomagają naszym klientom w sprawach GIODO, regulaminów i opieki prawnej. Czas reakcji na nasze pytania jest satysfakcjonujący i wielokrotnie pomogli nam przy zmianach regulaminów na naszej stronie OpenSolution.org. Jednym zdaniem: polecamy ich każdemu, kto potrzebuje pomocy i opieki prawnej dla swojej działalności gospodarczej prowadzonej przede wszystkim w Internecie.
Grafiqa.pl
Z przyjemnością polecamy usługi prawnicze specjalistów z legalniewsieci.pl. Jako twórcy serwisów internetowych i sklepów obsługujący klientów z różnych branż, często spotykamy się z klientami którzy nie rozumieją zagrożenia związanego z brakiem odpowiednich treści prawnych w swoich serwisach internetowych. Zwykle bywa tak dlatego że język prawa jest skomplikowany. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z usług legalniewsieci.pl ponieważ specjaliści tacy jak p.Gabriel i Daniel Gatner oferują rozwiązania bardzo rzetelne, wykazują się elastycznością i szybkością działania. O jakości ich pracy zdążyliśmy się sami przekonać, dlatego jeszcze raz serdecznie polecamy ich usługi.
Baranga-decor.pl
Profesjonalizm i rzetelność w połączeniu z wysoką kulturą to cechy wyróżniające serwis Legalniewsieci.pl na rynku usług prawnych. Obsługa klientów prowadzona jest profesjonalnie z należytą starannością i zaangażowaniem przez co Serwis jest partnerem godnym zarekomendowania.
Freeline.pl
Gorąco polecamy usługi świadczone przez firmę legalniewsieci.pl. Od ponad roku powierzamy jej obsługę prawną e-biznesów naszych klientów. Jest to firma godna zaufania, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów, w pełni zadowolonych z bezpieczeństwa, jakie gwarantują usługi z zakresu tworzenia regulaminów stron, sklepów i serwisów internetowych. Firmę legalniewsieci.pl oceniam jako firmę kompetentną, doświadczoną i zorientowaną na potrzeby klienta.
Iselladesign.pl
Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi legalniewsieci.pl, w szczególności Panu Gabrielowi za fachową pomoc prawną przy stworzeniu regulaminu dla mojego sklepu iselladesign.pl. Świetny kontakt i opieka nad zleceniem, rzetelność i profesjonalizm. Szczerze polecam ten serwis. 
Jusky.pl
Serwis legalniewsieci.pl świadczył usługi w zakresie stworzenia Regulaminu sklepu internetowego oraz zgłoszenia firmy do GIODO, wg obowiązującego prawa. Ze względu na profesjonalizm i szybkość działania, przeprowadzoną usługę oceniamy bardzo wysoko. 
Gooha.pl
Handel w sieci cały czas ewoluuje tworząc nowe pułapki. Jeśli nie chcesz w nie wpaść, skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Z największą przyjemnością polecam legalniewsieci.pl. Szybka realizacja zadania, precyzyjny regulamin napisany w ciągu kilku dni, doskonały kontakt. Cóż więcej potrzeba, aby spać spokojnie? Dziękuję.
MMAsklep24.pl
Jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z usług oferowanych przez serwis legalniewsieci.pl. Profesjonalna i szybka obsługa oraz indywidualne i rzeczowe podejście do klienta pozwoliły stworzyć regulamin sklepu internetowego, dostosowany do aktualnych norm prawnych oraz rodzaju prowadzonej działalności. Gorąco polecam mmasklep24.pl
Suplementasy.pl
Usługi portalu legalniewsieci.pl, oceniam NIEZMIERNIE pozytywnie! Moja sprawa wymagała niebywałego zaangażowania, oraz wysokich kwalifikacji. Dodatkowo z racji jej skomplikowania, terminowość była priorytetem – cały zespół legalniewsieci.pl wywiązał się ze swoich obowiązków na 100%. Reasumując – dla osób, które potrzebują pomocy w labiryncie prawa e-biznesu, portal legalniewsieci.pl jest najlepszym wyborem.
DamDom.pl
Jakość usługi wydaje się być najwyższym priorytetem dla wykonawcy. Klient może być pewien, że usługi Legalniewsieci.pl niosą ze sobą solidną markę i gwarancję dobrze zrealizowanego zadania. Współpraca z Legalniewsieci.pl to współpraca z profesjonalistami. Co za tym idzie wybór oferty Legalniewsieci.pl daje klientowi gwarancje spełnienia wszelkich wymagań prawnych stawianych przedsiębiorcom działającym w Internecie.
Alarmysklep.pl
Z usługami legalniewsieci.pl spotkaliśmy się szukając rozwiązań, które pozwolą nam skupić się na naszej pracy, powierzając obsługę prawną związaną ze sprzedażą w sieci specjalistom. W wyniku nawiązanej współpracy powstał regulamin dopasowany do naszych potrzeb. Podczas pracy nad nim byliśmy mile zaskoczeni elastycznością Pana Gabriela. Polecamy legalniewsieci.pl
KucharzSam.pl
Współpraca w zakresie przygotowania regulaminu, omówienia wątpliwości i dostosowania go do szczegółowych oczekiwań była niezwykle sprawna i profesjonalna. Od kontaktu do wyceny i realizacji upłynęło niewiele czasu a przygotowane pytania i formularz ułatwiły opracowanie dokumentu, jaki oczekiwaliśmy. Polecam serwis Legalniewsieci.pl i z przyjemnością skorzystam z niego w przyszłości.
Torbytorebki24.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy LexLab. Firma potraktowała nasze potrzeby indywidualnie i nie mieliśmy, ani przez chwilę wrażenia, że jesteśmy tylko kolejnym klientem, który ma zapłacić i nie zawracać głowy. Zawsze można liczyć na rzetelną pomoc prawną, szybko odpowiadają na e-maile, mają indywidualne podejście do klienta. Znaleźliśmy świetnych partnerów do współpracy na rynku z zakresu prawa e-biznesu.
Borniak.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z serwisem legalniewsieci.pl. Dzięki profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i ogromnej wiedzy, zapewniają swoim klientom komfortową egzystencję w internecie. Polecamy tę firmę z czystym sumieniem.
Wylicytujto.pl
Profesjonalizm, indywidualne podejście nie tylko do klienta, ale też do każdej z osobna sprawy, bardzo dobry kontakt, szybkie rezultaty, natychmiastowe wprowadzanie poprawek oraz rzetelność. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z legalniewsieci.pl, szczerze polecamy i sami na pewno skorzystamy jeszcze nie raz z usług tej firmy.
Rtcshop.eu
Usługi które oferuje firma LEXLAB Gabriel Gatner są na najwyższym poziomie, dzięki informacjom prawnym zawartym w całym pakiecie BASIC mogę na swojej stronie sprzedawać bezproblemowo towar mojej marki na stronie rtcshop.eu. Polecam usługi owej firmy i bezpłatną wycenę pana Gabriela pod wymagania klienta.
Domek-ogrodnika.pl
Mieliśmy przyjemność zlecić napisanie regulaminu naszego sklepu specjalistom z legalniewsieci.pl. Bardzo profesjonalna obsługa, rzeczowe i indywidualne podejście do klienta. Regulamin naszego sklepu internetowego z artykułami ogrodniczymi powstał w piorunująco szybkim tempie. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim, którzy cenią swój czas i bezpieczeństwo w prowadzeniu sklepu internetowego.
Kolalka.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy przyjemność współpracować z serwisem legalniewsieci.pl. Bardzo profesjonalne i elastyczne podejście do klienta. Największy plus za czas realizacji oraz szybki kontakt mailowy niezależnie od pory dnia. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić serwis legalniewsieci.pl. 
Ministerstworeklamy.pl
Mamy przyjemność zarekomendować serwis legalniewsieci.pl jako solidnego partnera. Nasza współpraca, choć niedługa, przebiega pomyślnie. Legalniewsieci.pl tworzą specjaliści, którzy rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Wszystkim, którzy chcą spokojnie i legalnie prowadzić swój biznes w Internecie polecamy współpracę z legalniewsieci.pl 
Kot-w-worku.pl
Z całą pewnością mogę polecić usługi serwisu legalniewsieci.pl. Usługa została bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowana. Dużą zaletą jest stały kontakt z klientem w dowolnej dla niego formie oraz pomoc w uzupełnieniu stworzonych dokumentów.
Almach.pl
Polecam usługi firmy LEXLAB Gabriel Gatner w zakresie pisania regulaminów, polityki prywatności oraz przy rejestracji w GIODO. Pan Gabriel Gatner wykonał dla mojej firmy wszelkie potrzebne dokumenty, aby uruchomić portal z e-usługą. Współpraca przebiegła uprzejmie oraz z zachowaniem profesjonalizmu.
Hainet.pl
Legalniewsieci.pl to rzetelna firma na której można polegać a wysoka jakość pracy pozwala na pewne zaufanie w stosunku do przyszłych zleceń jak i zadań, które im powierzamy. Każdemu to chciałby spokojnie prowadzić swój e-biznes w sieci szczerze polecamy usługi serwisu Legalniewsieci.pl. Szybka obsługa i ekspresowo wykonywane zlecenia pozwalają w niedługim czasie uruchomić sklep internetowy z profesjonalnym regulaminem napisanym przez fachowców a dzięki otrzymanemu certyfikatowi mamy pewność, że regulamin jest zgodny z obowiązującym prawem.
Sklep.bilardkaz.pl
Profesjonalizm oraz świetny kontakt ze strony serwisu legalnewsieci.pl dają pewność, iż obsługa prawna oraz pełna dokumentacja będą dostosowane do obowiązujących norm prawnych oraz rodzaju prowadzonej działalności. Korzystając z usług legalnewsieci.pl można w pełni skoncentrować się na rozwijaniu własnej firmy. - Gorąco Polecamy
Ankakrystyniak.com
Gorąco polecamy serwis legalniewsieci.pl - profesjonalna obsługa, troskliwa opieka pawna, adekwatne do oferty ceny. Idealny partner dla początkujących jak i zaawansowanych e-przedsiębiorców. Nasza opieka prawna jest w dobrych rękach. Ogromny plus za proaktywne podejście do klienta.
Sredniowieczna.com
Legalniewsieci.pl profesjonalnie zabezpiecza interesy naszych Klientów oraz naszej księgarni. Nam z kolei pozwala się skupić na obsłudze sprzedaży. Zdecydowanie polecamy z nimi współpracę.
Sklep.prima-auto.pl
Serwis legalniewsieci.pl cechuje pełen profesjonalizm i rzetelność. Podejście do naszego sklepu internetowego sklep.prima-auto.pl w sposób indywidualny i fachowy utwierdziło nas w przekonaniu, iż zaufaliśmy właściwym prawnikom. Serdecznie polecam.
Shardahome.pl
Współpracując z serwisem legalniewsieci.pl mamy pewność, że prowadzimy bezpieczny biznes. Krótkie terminy realizacji zleceń, miła i fachowa obsługa oraz pełen profesjonalizm to największe korzyści pozwalające na rozwój i legalne działania na rynku e-commerce.
Pakowanienawynos.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą legalniewsieci.pl Po uiszczeniu opłaty w ciągu 2 dni otrzymaliśmy przejrzysty i jasny regulamin wraz z innymi prawnie istotnym elementami. Polecamy każdemu - bardzo rzetelna firma. 
Siglo.pl
Współpraca z Panem Gabrielem Gatner oraz portalem legalniewsieci.pl jest czystą przyjemnością. Pełen profesjonalizm oraz rzetelność dają pewność prowadzenia bezpiecznego biznesu w sieci. Szybkie terminy realizacji oraz stały kontakt to najbardziej pożądane cechy w środowisku e-commerce! Serdecznie polecamy, Siglo.pl.
Sklep.lorin.eu
Dzięki firmie Legalniewsieci.pl posiadamy regulamin, o który nie musimy się martwić. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji, doświadczenia i Państwa szerokiej wiedzy z dziedziny prawa e-commerce. Dziękujemy za stały nadzór treści, aktualizacje przesyłane zawsze na czas i okazaną troskę, by wszystko było jak należy. Mając na uwadze powyższe, z czystym sercem polecamy usługi świadczone przez serwis Legalniewsieci.pl przesyłając Państwu jak najlepsze referencje.
Lamarta.pl
Bardzo profesjonalne podejście, szybko i skutecznie. Obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco PolecamMerikon.pl
Profesjonalna i szybka obsługa. Szybki kontakt telefoniczny, jak i elektroniczny. Pełna usługa w zakresie oferowanych produktów. Zdecydowanie polecam firmę Legalniewsieci.pl
Obsydiangroup.pl
Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta. Szybki termin realizacji, oraz stały kontakt. Rzetelna firma zdecydowanie godna polecenia.
Maminka.com.pl
Bardzo polecam legalniewsieci.pl profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z serwisem legalniewsieci.pl POLECAM


Meblujdom.pl
legalniewsieci.pl wykazała się pełnym profesjonalizmem z zakresie aktualizacji Naszego regulaminu w sklepie internetowym. Współpracując z serwisem mamy pewność, że biznes który prowadzimy to bezpieczny biznes. Zdecydowanie polecamy współpracę z legalniewsieci.pl 
Discover-today.com
Temat, którym się zajęła ekipa serwisu legalniewsieci.pl nie był łatwy - regulamin strony internetowej, aplikacji i cała masa dodatkowych wymaganych przy takich projektach dokumentów. Do tego jeszcze zgłoszenie do GIODO. Ale poradzili sobie ze wszystkim i dlatego mogę spokojnie zajmować się rozwijaniem mojego serwisu, wiedząc, że prawnie jestem dobrze zabezpieczony. 
FigleMigle.pl
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa, łatwy kontakt. Rozwiali nasze wątpliwości prawne podczas uruchamiania sklepu internetowego, czujemy się bezpiecznie mając ich za partnera. Polecamy legalniewsieci.pl! 
Sklep-skillsbox.pl
Z przyjemnością polecam współpracę z Legalniewsieci.pl każdemu właścicielowi e-biznesu. Startując z własnym sklepem internetowym i korzystając z ich obsługi prawnej jestem spokojna w kwestii spełnienia wszystkich wymogów prawnych, dzięki czemu mogę sprawnie rozwijać moją firmę. Eksperci Legalniewsieci.pl działają profesjonalnie, sprawnie i udzielają wyczerpujących wyjaśnień na wszelkie wątpliwości prawne. 
Headboards.pl
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi świadczone przez serwis legalniewsieci.pl w zakresie przygotowania regulaminu oraz innych dokumentów niezbędnych do bezpiecznego i legalnego funkcjonowania sklepu internetowego. Profesjonalna i bardzo sprawna obsługa oraz cierpliwość w odpowiadaniu na dziesiątki pytań. Elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam :)
Koszule-meskie.pl
Współpraca z serwisem legalniewsieci.pl była dla nas prawdziwą przyjemnością. Rozwiała wiele wątpliwości dotyczących prowadzenia handlu w sieci zgodnie z prawem. Opracowanie dokumentacji prawnej sklepu internetowego przebiegało bardzo sprawnie, szybko i profesjonalnie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Firmę LEXLAB wszystkim, którzy chcieliby mieć pewność, że prowadzą swój e-biznes legalnie.
So-linen.com
Z przyjemnością rekomendujemy serwis legalniewsieci.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera. Skorzystaliśmy z pakietu GOLD wraz z tłumaczeniem dokumentów na język angielski. Otrzymana usługa została wykonana na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy spać spokojnie, gdyż wiemy, że ... działamy legalnie w sieci! :)
Bubalo.pl
Współpraca z portalem legalniewsieci.pl to sama przyjemność. Doradcy bardzo szybko reagują na pytania. Odpowiedzi są udzielane natychmiastowo i zrozumiale. Zdecydowanie można na Nich liczyć!
Kluczekaczorek.pl
Szybka obsługa! świetny kontakt!
Hitze.pl
Chciałabym z ogromną przyjemnością oraz pełnym przekonaniem polecić firmę Legalniewsieci.pl Usługi firmy Legalniewsieci.pl są zawsze świadczone terminowo, z pełnym zaangażowaniem i zachowaniem należytej staranności. Firma Legalniewsieci.pl jest wiarygodnym, rzetelnym i pełnym kompletnej wiedzy merytorycznej partnerem. Z pełnym przekonaniem i ogromną satysfakcją, polecam usługi firmy Legalniewsieci.pl jako godnego zaufania, kontrahenta nawet dla najbardziej wymagających klientów.
Petardysklep.pl
Z serwisem Legalniewsieci.pl współpracujemy od roku w zakresie aktualizacji regulaminu sklepu i pozostałych niezbędnych dokumentów. Rzetelność i profesjonalizm przy świadczeniu usług zadecydował o przedłużeniu współpracy na kolejny okres. Polecam współpracę z serwisem Legalniewsieci.pl
Ekopodpalki.pl
Z serwisem Legalniewsieci.pl rozpoczęliśmy współpracę wraz z początkiem działalności naszego sklepu internetowego Ekopodpalki.pl Eksperci serwisu przygotowali dla nas niezbędną dokumentację: politykę prywatności, regulamin sklepu internetowego, który jest zgodny z obecnymi przepisami oraz zgłoszenie do GIODO i inne w sposób rzetelny, terminowy a przy tym życzliwy i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki współpracy z Legalniwsieci.pl mamy pewność, że chronione są zarówno nasze interesy, jak i interesy naszych Klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.
Midokosmetyki.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy z legalniewsieci.pl. Na wszystkie wątpliwości otrzymywaliśmy profesjonalne i wyczerpujące odpowiedzi. Legalniewsieci.pl to kompetentna i zawsze przyjazna Klientowi kadra. Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecamy serwis wszystkim firmom, które szukają obsługi prawnej w e-biznesie.
Sklep.grupamagnum.eu
Grunt to współpraca, z Państwa strony jest ona wręcz znakomita. Szybkość odpowiedzi, reagowania na podane zagadnienia cechują się niebywałą starannością. Regulamin przejrzysty i bardzo zrozumiały dla wszystkich. Wybór legalniewsieci.pl okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę.
Mrsport.pl
Z firmą Legalniewsieci.pl współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy pod kątem wysokiej jakości oferowanych usług, jak i profesjonalnej obsługi, które przez cały okres współpracy są niezmienne. Firma dba o utrzymywanie pozytywnych relacji i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów dopasowując poszczególne elementy współpracy oraz ofertę do ich potrzeb. Indywidualne podejście do Klienta, komunikatywność i dobry kontakt, bogata oferta współpracy a przede wszystkim otwarte podejście powoduje, że możemy polecić firmę Legalniewsieci.pl jako partnera w biznesie.
Mafonsy.pl
Komplet dokumentów: wniosek do GIODO, Polityka Prywatności oraz Regulamin sklepu - gotowe w ciągu 7 dni. Szybka reakcja oraz odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Z tak przygotowanymi dokumentami można spokojnie otwierać sklep. Polecam.
Spawart.pl
Wszystkim zainteresowanym polecam serwis legalniewsieci.pl . Stworzyli oni wszelkie wymagane dokumenty by zgodnie z prawem rozpocząć handel w Internecie. Wykonali to w iście ekspresowym czasie. Kontakt wzorowy. Każde pytanie w sprawie e-handlu zadane z naszej strony spotkało się z fachową odpowiedzią. Polecamy.
Solovely.net.pl
Prowadzenie własnego sklepu internetowego to bardzo duża frajda, jak i ogromne wyzwanie. Dzięki serwisowi legalniewsieci.pl wszystkie moje obawy związane z tworzeniem regulaminu oraz obsługą prawną e-sklepu zostały rozwiązane. Bardzo dobry kontakt, szybki czas realizacji i profesjonalne podejście do klienta, to bez wątpienia największe atuty jakie płyną z korzyści współpracy z tą firmą. Serdecznie polecam.
Witeks.pl
Współpracujemy z firmą Legalniewsieci.pl, ul. Młyńska 23, 40-098 Katowice od maja 2014r. Firma Legalniewsieci.pl jest rzetelnym partnerem, dostosowującym się w pełni do naszych potrzeb. Jakość usług tej firmy jest bardzo satysfakcjonująca, a z założonych obowiązków wywiązuje się sumiennie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonanych usług. Możemy szczerze polecić firmę Legalniewsieci.pl jako solidnego partnera.
Mchbizu.pl
Profesjonalizm w każdym calu. Polecam każdemu kto chce mieć spokój oraz pewność że jego regulamin jest w pełni legalny i nie posiada klauzul niedozwolonych. Dodatkowym atutem jest monitoring dokumentów, dzięki któremu nie muszę obawiać się zmiany przepisów. Dziękuję legalniewsieci, dzięki Wam i ja jestem legalna :)
Loft13.pl
Zdecydowanie polecam usługi firmy legalniewsieci.pl. Dokumenty dla sklepu zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Na uwagę zasługuje świetny kontakt podczas tworzenia dokumentacji oraz krótki czas odpowiedzi na zadane pytania. Z czystym sumieniem polecam usługi tej firmy.
Lightingcenter.pl
Polecamy usługi serwisu legalniewsieci.pl firmą zajmującym się sprzedażą na rynku e-commerce. Wyrazy uznania dla Pana Gabriela Gatnera za świetny kontakt, zaangażowanie i profesjonalizm.
Fifistudio.pl
Firmę "Legalnie w sieci" cechuje fachowa obsługa klienta i indywidualne podejście oraz w razie potrzeby szybki kontakt. Dzięki "Legalnie w sieci" wiemy, że regulamin naszego sklepu internetowego spełnia wysoki standard od strony prawnej. Fifi Studio poleca serdecznie :)
Happy-surfer.com
Usługi serwisu legalniewsieci.pl polecamy z kilku powodów: szybkość działania, profesjonalizm i bardzo dobry kontakt! Dzięki kompleksowej usłudze prawnej możemy zająć się projektowaniem nowej kolekcji - zamiast zaprzątać sobie głowę kruczkami prawnymi.
Koemi.pl
Świetny kontakt, pełen profesjonalizm. Współpraca z klientem godna polecenia i naśladowania. Polecamy i zachęcamy do korzystania z usług legalniewsieci.pl

Sklep.hjrg.pl
Bardzo miła i fachowa obsługa, szybki kontakt. Pełen profesjonalizm. Polecam

Leantrix.com
Z punktu widzenia klienta istnieją trzy najważniejsze aspekty udanej transakcji. Są to: czas, cena i jakość. Usługi oferowane przez firmę Legalniwsieci.pl spełniają wszystkie te warunki. Cena jest naprawdę konkurencyjna, jakość na najwyższym poziomie, a termin realizacji ekspresowy. Polecam tą firmę.
Wygodnenocowanie.pl
Współpracę z serwisem legalniewsieci.pl polecam każdemu kto jest w trakcie uruchomienia bądź ma w planach uruchomienie własnego e-biznesu. Pracowników cechuje wiedza, doświadczenie profesjonalizm i wysoka jakość obsługi klienta. Polecam serdecznie.

Artaudio.pl
Bardzo dobra! POLECAM!
Klakier.com.pl
Serdecznie polecamy usługi Legalniewsieci.pl, którzy zajmowali się tworzeniem Regulaminu, Polityki Prywatności, zgłoszeniem do GIODO oraz pozostałą dokumentacją dla sklepu internetowego www.klakier.com.pl. Fachowość oraz rzetelność pozwoliły na sprawne i szybkie wdrożenie wszystkich, niezbędnych dokumentów. Dziękujemy za pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz świetny kontakt.
Sklep.bolkokolor.pl
Zostali nam poleceni przez znajomego. Po napisaniu prośby o wycenę, zrobieniu ustaleń, w krótkim czasie otrzymaliśmy pełny pakiet jaki został zamówiony. Mimo problemów z naszej strony, spokojnie i solidnie pomogli "dociągnąć" pracę nad wdrożeniem regulaminu, zmianą przycisków itd na stronę.

serdecznie polecam!
Bolesław Cieślar
http://www.sklep.bolkokolor.pl
Achdzieciaki.pl
Z przyjemnością polecamy serwis Legalniewsieci.pl, zlecony regulamin oraz pozostałe dokumenty zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie. Podczas współpracy zawsze można liczyć na konsultacje oraz fachowe doradztwo. Niezaprzeczalnie stwierdzamy, że wybór firmy LexLab jako partnera biznesowego było trafnym wyborem, dzięki czemu uniknęliśmy wielu problemów.
Europochette.com.pl
Zespół Legalnie w sieci.pl stawia na doskonały kontakt, profesjonalizm i rzetelność – trzy ważne aspekty współpracy, o których mieliśmy okazję przekonać się przy okazji tworzenia dokumentacji naszego sklepu internetowego. Wszystkie trzy na bardzo wysokim poziomie. Żadna nasza wątpliwość czy pytanie nie pozostały bez odpowiedzi. Serdecznie polecamy.
Alpintech.pl
Współpracujemy z serwisem legalniwsieci.pl od trzech lat. Firma obsługuje nasz sklep: www.alpintech.pl . Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi.

Biamar.pl
Pełen profesjonalizm. Polecamy szczerze.
Defashion.pl
Dziękuję serdecznie za przygotowanie przejrzystego Regulaminu, Polityki Prywatności, a także wzoru Umowy Partnerskiej. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze, a jej niewątpliwym atutem jest bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i krótki czas oczekiwania na dokumentację. Legalniewsieci.pl z całą pewnością, polecam serdecznie wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym e-biznes.
Stanlak.eu
Zdecydowanie polecam usługi firmy legalniewsieci.pl. Dokumenty dla sklepu stanlak.eu zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Na uwagę zasługuje świetny kontakt podczas tworzenia dokumentacji oraz krótki czas realizacji. Z czystym sumieniem polecam usługi tej firmy.
Pokrowiecnatelefon.pl
Bardzo dziękuję za sprawną, kompleksową i profesjonalną współpracę. Na uwagę zasługuje stały i miły kontakt e-mailowy. Jestem w pełni zadowolony z usługi i szczerze polecam firmę legalniewsieci.pl. Szczególne podziękowania dla Pana Gabriela i Pana Marcina.
Pluszektorium.pl
Legalnie w sieci możemy polecić każdemu, komu zależy na szybkim i profesjonalnym działaniu. Teraz nie musimy się martwić o kwestie prawne, tylko robić swoje!
Lampywdomu.pl
Firma LEXLAB Gabriel Gatner (właściciel serwisu www.legalniewsieci.pl) przeprowadził profesjonalnie i sprawnie audyt naszego sklepu internetowego www.lampywdomu.pl. Stworzony regulamin jest czytelny i zrozumiały dla odbiorcy. Współpraca przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń, dlatego z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy.
Diraudio.pl
Firma legalniewsieci.pl to nie tylko gwarancja rzetelnego wsparcia merytorycznego, ale przede wszystkim wysoka kultura oraz dbałość o klienta. Jakość opracowanej dokumentacji prawnej dla sklepu internetowego diraudio.pl pozwala niepodważalnie zarekomendować ich usługi. Legalniewsieci.pl - to doskonały partner w biznesie.
Urlopek.pl
Z serwisem Legalniewsieci.pl współpracujemy od ponad 2 lat. Opracowali dla nas regulamin oraz politykę prywatności wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem, terminowością oraz obsługą klienta na najwyższym poziomie. Polecamy!
Smoke-it.pl
Polecam legalniewsieci.pl bardzo dobry kontakt, szybka obsługa, myślę że współpraca będzie dłuższa
Improve.shop.pl
Ogromnie polecam serwis legalniewsieci.pl! Kontakt z nimi jest rewelacyjny, dokumenty przez nich przygotowane są napisane prostym językiem, przejrzyste a w razie wątpliwości odpowiadają na dosłownie każde pytanie!
Majum.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy z serwisem legalniewsieci.pl. Doradcy bardzo szybko i zrozumiale udzielają informacji. Wszystkie dokumenty zostały przygotowane błyskawicznie i w terminie za co WIELKI PLUS. Rzetelna firma - Gorąco polecamy majum.pl
Strefabadan.pl
Rekomendujemy usługi serwisu legalniewsieci.pl. Realizowane przez tę firmę zadania, związane z opracowaniem dokumentacji prawnej portalu internetowego, wykonane zostały rzetelnie i terminowo. Współpraca z tym partnerem biznesowym przebiega bezproblemowo i efektywnie, a jakość oferowanych usług oraz opracowanej dokumentacji jest na najwyższym poziomie. Niewątpliwą zaletą usług świadczonych przez legalniewsieci.pl są: jakość obsługi, komunikatywność, dostosowanie do potrzeb klienta, profesjonalizm oraz rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań wynikających z oferty.
Dywanikidoauta.pl
Serdecznie polecam współpracę. Wszystkie problemy są rozwiązywane niemalże od ręki
Wszystkotujest.pl
Portal ogłoszeniowy WszystkoTuJest.pl miał przyjemność współpracować z serwisem Legalniewsieci.pl. Mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie, fachową oraz szybką poradę. Firma spełnia indywidualne potrzeby Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Legalniewsieci.pl charakteryzuje elastyczność, profesjonalizm oraz wysoka jakość usług. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje szybki i sprawny kontakt oraz natychmiastowe wprowadzenie udogodnień i poprawek. Serdecznie polecamy!
Ekorozmaitosci.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z serwisem Legalniewsieci.pl. Nasz sklep ma fachowo opracowany regulamin i politykę prywatności. Współpraca z serwisem daje nam pewność, że nasz sklep działa zgodnie z prawem. Prawnicy z serwisu są nie tylko profesjonalni, lecz także życzliwi i pomocni. Jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca będzie równie pozytywna.
Doczytaj.pl
Z pełnym przekonaniem możemy polecić zespół serwisu legalniewsieci.pl, jako specjalistów, którzy znają się na tym co robią. Regulamin, polityka prywatności oraz dokumenty dla GIODO zostały przygotowane szybko i profesjonalnie, a kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia przebiegał szybko i sprawnie. Z pewnością będziemy korzystać z usług legalniewsieci.pl w przyszłości.
Epodkowa.pl
Sklep internetowy www.epodkowa.pl poleca usługi świadczone przez serwis legalniewsieci.pl. Współpraca w zakresie tworzenia regulaminu, polityki prywatności oraz zgłoszenia danych do GIODO przebiegła szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Stacjainspiracja.pl
Z przyjemnością rekomendujemy serwis legalniewsieci.pl, jako godnego partnera w biznesie. Cały zespół wykazuje pełne zaangażowanie w każdym aspekcie związanym z przedmiotem współpracy. Mamy poczucie, że jesteśmy traktowani, jak najważniejszy klient, co w dzisiejszych czasach jest niezwykłą rzadkością. Jesteśmy przekonani o tym, że dalsza współpraca będzie się układać równie dobrze.
Gentleman-store.pl
Spośród wszystkich firm specjalizujących się w dziedzinie prawa e-biznesu wybraliśmy serwis legalniewsieci.pl ze względu na profesjonalne podejście do klienta oraz jasne warunki współpracy. Dokumenty zostały przygotowane z najwyższą starannością, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a każda wątpliwość dobrze wyjaśniona. W dzisiejszych czasach solidnym fundamentem działania w sieci jest podążanie za szybko zmieniającym się prawem - dzięki serwisowi legalniewsieci.pl tę kwestię mamy dopiętą na ostatni guzik.
Nadmiar.pl
Serwis legalniewsieci.pl współpracuje z Naszą firmą w zakresie projektu internetowego nadmiar.pl Specjaliści legalniewsieci.pl wykonali dla Naszego portalu kompleksową usługę związaną z audytem prawnym serwisu , przygotowaniem dedykowanego regulaminu oraz zgłoszeniem do GIODO. Panowie Gabriel Gatner i Marcin Drzazga reprezentujący legalniewsieci.pl, wykazali się pełnym profesjonalizmem, oraz dużą wiedzą i doświadczeniem w obsłudze prawnej w sektorze internetowym. Firma Industech S.C właściciel portalu nadmiar.pl rekomenduje legalniewsieci.pl jako solidnego, wszechstronnie znającego zagadnienia prawne partnera biznesowego.
Veritasnieruchomosci.pl
Wzorowy kontakt od momentu zgłoszenia, chęci podjęcia współpracy. Bardzo szybkie przystąpienie do działań. Jestem bardzo zadowolony POLECAM Każdemu kto ceni swój czas oraz bezpieczeństwo w danym zakresie.
Lazienkalux.com
Serwis legalniewsieci.pl opracował dla naszego sklepu kompleksowy regulamin wraz z polityką prywatności. Z Panem Gabrielem Gatnerem współpracuję już od ponad dwóch lat i z pełnym przekonaniem polecam każdemu usługi firmy legalniewsieci.pl która wykazuję się ogromną rzetelnością jak i profesjonalizmem nie tylko w kwestii regulaminu ale również innych kwestiach dotyczących szeroko pojętego prawa handlowego. Jestem przekonany że legalniewsieci.pl może stanowić wzór dla innych firm działających w branży e-handlu i życzyłbym sobie aby każda firma z którą współpracuję cechowała się taką sumiennością i podejściem do klienta.
Handmadeshop.pl
Bardzo solidna ekipa, wzorowy kontakt czy to mailowy czy telefoniczny, solidnie przygotowane dokumenty, fachowo i rzetelnie wykonana praca w bardzo krótkim czasie. Polecam
Kominki.owo.pl
Profesjonalne i szybkie działania obsługi prawnej sklepu internetowego. Bardzo dobry kontakt
Tarkaimiarka.pl
Współpraca z Legalniewsieci.pl to świetna decyzja. Sprawna komunikacja, pełen profesjonalizm i miła obsługa zdecydowanie przemawiają na korzyść firmy. Zespół specjalistów Legalniewsieci.pl służy pomocą w zakresie audytu, prawnego wsparcia dla e-biznesu oraz formułowania treści regulaminów dla sklepów i serwisów internetowych. Dokumenty przygotowywane są w sposób kompleksowy i rzetelny. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu firma jest godnym polecenia partnerem biznesowym dla e-przedsiębiorców.