Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: centrum-agd.net

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Obecnie nie są nam znane jakiekolwiek opinie na temat sklepu, jednak jego analiza potwierdza obawy naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: centrum-agd.net

Cechy, które w naszej ocenie podważają wiarygodność do sklepu.

Ceny

Oferta sklepu zawiera przede wszystkim produkty z działu RTV i AGD, a ceny w sklepie są bardzo atrakcyjne. W niektórych przypadkach, ceny produktów w analizowanym sklepie są niższe niż w innych konkurencyjnych sklepach czasem o ponad 400 zł!

Sprzedawca

Weryfikacja NIP sprzedawcy wskazanego w regulaminie sklepu wskaże nam ciekawą informację. Przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy posiada zawieszoną działalność gospodarcza od 5 sierpnia 2016 r. - tego rodzaju informacja może sugerować wyłudzenie danych osobowych.


Adres sklepu

Domena sklepu została zarejestrowana 2 lutego 2019 r. Co ciekawe regulamin sklepu obowiązuje od dnia 17 października 2018 r.

Kontakt

Próbowaliśmy się skontaktować ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu wskazanego na stronie internetowej, nikt nie odbiera.

Zagrożenia w sieci - ALERT!

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?


  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykuł35-letni stalker zatrzymany przez łódzkich funkcjonariuszy Następny artykuł ›Euro 2020 to świetna okazja dla cyberprzestępców

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się