Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep audmax.pl

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelników oraz …..naszego klienta, którego numer telefonu został wprowadzony do regulaminu sklepu! Po wybraniu numeru telefonu do sklepu dodzwoniliśmy się do zupełnie innego sklepu internetowego.
Uważajcie na sklep audmax.pl

Sklep audmax.pl handluje sprzętem AGD oraz RTV. Co ciekawe sklep posiada pozytywne opinie wystawione przez dotychczasowych klientów. Jednak w naszej ocenie, są to opinie fikcyjne. Poniżej cechy sklepu, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Oferta sklepu jest bogata w sprzęt RTV i AGD. Natomiast większość towarów w sklepie jest oferowana w cenach niższych o ponad 300 zł, a czasem 500 zł niż w innych konkurencyjnych sklepach internetowych.

Sposób płatności

Sklep oferuje wyłącznie przedpłatę na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzany cecha, które musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu internetowego.

Kontakt

Po wybraniu numeru telefonu, który został podany w regulaminie sklepu, dodzwoniliśmy się do …. zupełnie innego sklepu internetowego. To świadczy o bezmyślnym przekopiowaniu regulaminu sprzedaży z innego sklepu internetowego.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?


  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułJednoosobowa firma jako konsument – zmiany w prawie od 1 czerwca 2020 r. Następny artykuł ›2000 zł od Cukierni Sowa? Uważaj na słodko-gorzki przekręt!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2023. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się