Marketing • 03.04.2018

Google ogłasza koniec usługi goo.gl
Niecałe dwa tygodnie pozostało do wyłączenia przez Google usługi skracania linków – goo.gl. Od 13 kwietnia 2018 r. nie będzie już możliwe generowanie linków z jej pomocą.
Kiedy komentarz lub opinia o sprzedawcy może zostać uznana za naruszenie jego dóbr osobistych?

Marketing, Aktualności • 23.03.2018

Duże zmiany w Facebooku
Kryzys związany z firmą Cambridge Analytica trwa. Tym razem szef portalu Mark Zuckerberg poinformował o planach wdrożenia zmian w zasadach działania serwisu.

Marketing • 21.03.2018

Rosja zablokuje Telegram?
Ten popularny komunikator może poszczycić się liczbą aktywnych użytkowników powyżej 180 milionów na całym świecie, z czego 9,5 miliona żyje w Rosji. Władze tego kraju mogą w niedługim czasie zablokować działanie komunikatora z powodu… ustawy antyterrorystycznej.

Bezpieczeństwo, Marketing • 20.03.2018

Wyciek danych z Facebooka a wygrana Trumpa
W dniu wczorajszym doszło do 7-mio procentowego spadku kursu akcji Facebooka po tym, jak pojawiły się informacje o wielkim wycieku danych z tego serwisu społecznościowego. Wyciek objął dane 50 milionów użytkowników i mógł mieć wpływ na takie wydarzenia, jak prezydencka wygrana Donalda Trumpa.

Marketing, Aktualności • 19.03.2018

Microsoft oferuje 250 tys. dolarów nagrody za wykrycie luki
Problem związany z wykryciem luk Meltdown i Spectre okazał się dla giganta z Redmond na tyle poważny, że próbuje za wszelką ceną zapobiec podobnym wpadkom. Wszelka cena oznacza w tym przypadku 250 tys. dolarów, gdyż tyle wynosi nagroda za odkrycie luki podobnej do Meltdown i Spectre.

Marketing, Aktualności • 15.03.2018

Zły NIP firmy Allegro powodem korekty JPK!
Po przesłaniu przez sprzedawców z serwisu allegro.pl pliku JPK okazało się, że Allegro Sp. z o.o. nie jest czynnym płatnikiem podatku VAT! Czy to oznacza, że firma jest oszustem? Zdecydowanie nie, a winni są przedsiębiorcy, którzy nie zaktualizowali NIP-u firmy.

Marketing, Aktualności • 14.03.2018

Google będzie likwidować reklamy kryptowalut
Atmosfera panująca wokół tematu kryptowalut nie jest ostatnio zbyt przyjemna. Na początku roku Facebook zdecydował się na zakaz reklamy kryptowalut. Od czerwca dołączy do niego Google.

Marketing, Aktualności • 14.03.2018

Google robi porządki i usuwa 3,2 mld reklam
Firma masowo usunęła reklamy związane z niedozwolonymi produktami oraz prowadzące do stron infekujących wirusami. Czystki mają także dotknąć reklamy krytowalut.
Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotowuje bezpłatną aplikację, która ma służyć do pomiaru szybkości i jakości łącza internetowego. Będzie ona przeznaczona dla tych polskich klientów, którzy zechcą sprawdzić usługę oferowaną im przez operatorów.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno