Aktualności, Marketing • 21.08.2018

Kim jest współczesny programista?
Obecnie prawie 90% ofert pracy w IT skierowanych jest do programistów. Choć zawód ten kojarzy nam się z coraz większym prestiżem, wielu z nas ma mylne wyobrażenie tego, jak naprawdę wygląda praca w branży IT.

Marketing, Aktualności • 20.08.2018

Koniec sprzedaży kont Netflixa na Allegro!
Allegro zakazuje sprzedaży kodów umożliwiających dostęp do usług platform VOD takich jak np. Netflix czy całych kont, które są zdecydowanie tańsze niż abonament.
Miliony użytkowników, konkurencyjne prowizje i atrakcyjny pakiet startowy dla nowych sprzedawców - tym Ceneo.pl, jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, chce przyciągnąć do siebie firmy z kategorii Handmade. Oferta pojawiła się po zapowiedzi, że z końcem sierpnia z sieci zniknie ważny gracz w tej kategorii, czyli serwis DaWanda.

Aktualności, Marketing • 07.08.2018

Co Polacy najczęściej kupują w sieci?
Jak wynika z raportu „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce Polska”, ubrania i dodatki to najchętniej wybierane produkty w e-sklepach. Odzież i akcesoria w sieci kupuje 64 proc. badanych. Polacy sięgają do e-sklepów również po książki, płyty i filmy (54 proc.) oraz bilety do kina i teatru (51 proc.).

Marketing, Aktualności • 07.08.2018

Droższe zakupy w sieci! Powód? Wysokie koszty dostawy
Niedziele wolne od handlu sprawiły, że popularne już zakupy w sieci stają się jeszcze bardziej popularne. Jednakże firmy kurierskie, z uwagi na brak rąk do pracy oraz rosnące ceny paliw podnoszą swoje stawki. Skutek? Koszty dostawy produktu wzrosły już o 20%

Marketing, Aktualności • 02.08.2018

Pracujesz zespołowo? Zobacz, w czym pomoże Ci SharePoint
Sprawna współpraca w zespole to spore wyzwanie. Aby realnie wpływała na rozwój firmy, warto wesprzeć ją nowoczesnymi narzędziami, z którymi pracuje się łatwiej, szybciej i efektywniej. Jednym z nich jest SharePoint, który wchodzi w skład Office 365 i Microsoft 365.

Marketing, Aktualności • 13.07.2018

Allegro uruchamia WhatsApp do kontaktu z klientami
Za pośrednictwem komunikatora użytkownicy serwisu będą mogli szybko poprosić o wsparcie w zakupach lub sprzedaży, a także zapytać o aktualne akcje promocyjne czy też zasady działania Allegro.

Marketing, Aktualności • 03.07.2018

DaWanda znika po 12 latach!
Platforma internetowa DaWanda po 12 latach, w tym 6 w Polsce kończy swoją działalność. Sprzedawców i klientów DaWandy przejmie Etsy.
Obowiązujący od 1 marca 2018 roku zakaz handlu w wybrane niedziele zintensyfikował ruch i sprzedaż internetową w te dni.

Marketing, Aktualności • 26.04.2018

Zmiana regulaminu Facebooka dotycząca mowy nienawiści
Od wczoraj mamy zmianę regulaminu najpopularniejszego serwisu społecznościowego. Zmiana w istotnym stopniu dotyczy definiowania tego, czym jest „mowa nienawiści” (ang. hate speech).

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno