Aktualności, Marketing • 21.09.2018

Twórcy niezależni mogą sami publikować utwory na Spotify
Od wczoraj niezależni twórcy mają możliwość samodzielnego publikowania swoich utworów na platformie Spotify. Odpadła konieczność bycia reprezentowanym przez wytwórnię.
Ebay ogłosił, że polscy konsumenci będą czekać tylko 15-18 dni roboczych na przesyłki z Chin. Tyle potrwa dostawa w ramach nowej usługi wysyłkowej o nazwie SpeedPAK.

Aktualności, Marketing • 20.09.2018

Yahoo rozlicza się z 47 milionów dolarów
Wszyscy pamiętamy – wywołujący masową histerię – historyczny już atak na Yahoo. Pod koniec 2017 r. portal internetowy ostatecznie potwierdził, że po rzekomo sponsorowanym przez państwo ataku, wszystkie konta użytkowników zostały naruszone. Ucierpiało 3 miliardy użytkowników. Dla uzmysłowienia sobie tej liczby dodajmy, że w 1959 r. cała populacja ludzka wynosiła właśnie 3 miliardy.

Marketing, Aktualności • 19.09.2018

PayPal Checkout w Polsce
W naszym kraju debiutuje usługa Paypal Checkout. To rozwiązanie jest przeznaczone dla e-sklepów, integruje w sobie usługę ze stroną sklepu oraz prezentuje metody płatności.
W sierpniu 2018 roku liczba logowań do aplikacji IKO okazała się większa niż liczba logowań do serwisu transakcyjnego iPKO. To oznacza, że klienci największego polskiego banku coraz częściej polegają na aplikacji mobilnej jako podstawowym narzędziu do zarządzania finansami osobistymi i kontaktu z bankiem.

Marketing, Aktualności • 19.09.2018

Legalniewsieci.pl - pozytywne zmiany!
Legalniewsieci.pl to portal, który czyta coraz większa liczba użytkowników. Porównując pierwszy miesiąc jego działania do obecnego, liczba czytających wzrosła o 700%!
Reklama to „świadome działanie przedsiębiorcy zmierzające do promowania towarów lub usług przez wskazanie na ich cechy w taki sposób, aby wywołać lub wzmocnić określone potrzeby u konsumentów”. Przedstawiamy Państwu pierwszy z pięciu artykułów dotyczących tematyki reklamy jako czynu nieuczciwej konkurencji w środkach masowego przekazu.

Marketing, Aktualności • 10.09.2018

Młodzi Amerykanie rezygnują z Facebooka
Ostatnie afery i związane z największym portalem społecznościowym skandale nie przysłużyły się popularności Facebooka. Według badań 26 proc. młodych Amerykanów w wieku pow. 18 lat wykasowało aplikację Facebooka ze swoich smartfonów, a 42 proc. zrobiło sobie dłuższą przerwę od aktywności na portalu.

Marketing, Aktualności • 07.09.2018

Fake news mocno zachwiał kursem bitcoina
Przed dwoma dniami portal Business Insider doniósł iż Goldman Sachs odkłada tymczasowo plany utworzenia kryptowalutowego „trading desku”. Bank zaprzeczył tym informacjom, jednak kurs kryptowaluty zdążył pójść ostro w dół.

Marketing, Aktualności • 06.09.2018

Instagram wprowadzi samodzielną aplikację zakupową
Zakupy na platformie Instagram nie są już dziś niczym niezwykłym. Tym razem jednak platforma należąca do Facebooka ma zamiar wprowadzić własną aplikację, która najprawdopodobniej będzie nazywać się IG Shopping.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno