Marketing, Aktualności • 08.03.2016

Klient 2.0. Nowa kategoria klienta?
Kim jest, współczesny klient sklepów internetowych? Czy jest to klient, który zna swoje prawa? Czy jest to klient, który rezygnuje z zakupów, jeżeli strona odwiedzanego przez niego sklepu nie jest dostosowana do ekranu jego smartfona? Czego oczekuje klient od sklepu oraz sprzedawcy? Na te i inne pytania, musi sobie odpowiedzieć każdy e-sprzedawca, któremu zależy na klientach – czyli każdy!

Marketing, Aktualności • 19.02.2016

Co może przeszkadzać w e-zakupach?
Na grupie 450 respondentów przeprowadzono badania dotyczące zakupów w sklepie internetowym. Podczas badania zadano m.in. pytanie: Co cię najbardziej denerwuje, robiąc zakupy w sklepie internetowym? Sprawdź i dowiedź się, jak sprawić, aby klient opuszczając Twój sklep, miał w koszyku kilka produktów, zamiast był kłębkiem nerwów.

Prawo, Marketing • 15.02.2016

Prawa autorskie a fanpage!
Jak prowadzić legalny fanpage, który nie narazi właściciela na konsekwencje prawe?

Marketing, Aktualności • 02.02.2016

Poczta Polska wychodzi naprzeciw sklepom internetowym!
Poczta Polska obniżyła cenę przesyłek pakietowych przeznaczonych głównie dla sklepów internetowych. Po obniżce, wysłanie przesyłki do 1 kg kosztuje 3.40 zł netto. W cenie zawarte jest opakowanie oraz status „Przesyłki wartościowej do 100 zł”.

Marketing, Aktualności • 20.12.2015

Czy monopol Google w końcu zostanie przerwany?
Kończący się rok stanowi bardzo dobry okres dla wyszukiwarki DuckDuckGo.com. Wyszukiwarka, w kończącym się roku, odnotowała wzrost popularności aż o 74%. Warto podkreslić, że wyszukiwarka jest nastawiona przede wszystkim na ochronę prywatności oraz ochronę danych użytkowników, w przeciwieństwie do swojego największego konkurenta.

Marketing, Aktualności • 13.11.2015

LinkedIn ukarany za spam!
W październiku bieżącego roku została zawarta ugoda sądową, na mocy której LinkedIn zapłacił odszkodowanie za spamowanie zaproszeniami do serwisu. Łączna kwota rekompensat może wynieść nawet 13 mln dol. Wszystko przez opcję „Dodaj kontakty”, które serwis wysyłał bez zgody i w imieniu użytkowników.
Właśnie ruszyła Narodowa Loteria Paragonowa. W dość oryginalny sposób Ministerstwo Finansów podejmuje wyzwanie jakim jest ograniczenie tzw. szarej strefy.

Marketing, Aktualności • 16.09.2015

„nie Lubię” – rewolucja na FB
We wtorek (15.09) Mark Zucerberg, założyciel i dyrektor generalny serwisu społecznościowego Facebook poinformował, że trwają prace nad przyciskiem „nie lubię”. Po co FB wprowadza taki przycisk i co on zmieni?

Marketing, Aktualności • 03.09.2015

Obniżka cen Poczty Polskiej dla e-przedsiębiorców!
1 września Poczta Polska uruchomiła nową oferta dla e-przedsiębiorców. Dzięki specjalnym pakietom, cena jednostkowa przesyłki spadła poniżej 3,6 zł !
Jak wynika z najnowszych badań idealo.pl, blisko o 30% więcej sklepów internetowych korzysta z Instagrama. Zwycięzca zdeklasował swojego konkurenta - przeznaczonego do publikowania i katalogowania obrazów Pinterest.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno