Prowadząc profil w mediach społecznościowych nie możesz zapominać o merytoryce w swoich wpisach - to jasne! Ale forma ich przedstawienia jest równie ważne!

Marketing, Marketing • 21.11.2017

Co dalej z darmowym roamingiem w UE?
Dzięki nowym regulacjom prawnym wprowadzonym przez Parlament Europejski od połowy bieżącego roku możemy cieszyć się darmowym roamingiem w ramach Unii Europejskiej. Darmowe rozmowy zza granicy spotkały się z zadowoleniem użytkowników telefonów, ale operatorzy zapowiadają wprowadzenie dodatkowych opłat.

Marketing, Marketing • 20.11.2017

Nie można skasować postów na Facebooku?
Doniesienia medialne wskazują na to, iż część użytkowników Facebooka została pozbawiona możliwości usuwania własnych wpisów.
24 listopada 2017 r. to jeden z najważniejszych dni w e-handlu. W tym dniu sklepy internetowe notują rekordowe wynik sprzedaży. Jednak pamiętaj, aby czar promocji nie uśpił Twojej czujności.

Marketing, Marketing • 16.11.2017

Tydzień darmowej dostawy na Allegro – tuż tuż
A dokładniej od 18 listopada, gdyż od tej soboty rozpoczyna się akcja Allegro, w czasie której zakupy można zamówić z bezpłatną dostawą do paczkomatu.
Efektywna komunikacja wymaga przygotowania planu. Od czego zacząć?

Marketing, Marketing • 14.11.2017

Kosmetyki na Spotify?
Platforma streamingowa Spotify poszerza swoją ofertę poza samą muzykę. Serwis wprowadza możliwość zakupu szminek, tuszu do rzęs, kredek do oczu i innych kosmetyków do makijażu. Wszystko to jako gadżety związane z danym artystą i go promujące.

Marketing, Marketing • 14.11.2017

Z Allegro.pl znika „Kup Teraz”!
Zmiana dotyczy ofert w kilku kategoriach. Zamiast przycisku „Kup Teraz” pojawi się numer telefonu do sprzedawcy.

Marketing, Marketing • 13.11.2017

Facebook likwiduje przycisk „Lubię to”!
Facebookowy przycisk „Lubię to” zniknie z aplikacji innych wydawców.

Marketing, Marketing • 09.11.2017

Zapłać kartą u kuriera Poczty Polskiej
Aż 3,5 tys. kurierów Poczty Polskiej zostało wyposażonych w terminale płatnicze, dzięki którym odbiorcy przesyłek mogą dokonywać płatności kartą lub BLIKIEM za przesyłki pobraniowe. Nie ma przy tym znaczenia, czy nadawcą jest klient biznesowy, czy indywidualny.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno