Marketing • 17.01.2018

Pocztowa konkurencja dla paczkomatów
Przyzwyczailiśmy się już do paczkomatów firmy InPost, które na stałe wpisały się w krajobraz polskiego e-commerce. Czy podobny sukces odniesie rozwiązanie o nazwie „Pakomatic”, które być może będzie oferowane przez Pocztę Polską?

Marketing, Aktualności • 13.01.2018

Facebook powraca do korzeni! Czyli co zmienia nowy algorytm?
Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w Aktualnościach użytkowników. Po aktualizacji priorytetem w serwisie będą posty, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje.

Marketing, Aktualności • 12.01.2018

Allegro: coraz więcej ofert z ratami 0%
W największym serwisie aukcyjnym pojawi się więcej ofert objętych ratami 0%. Promocja potrwa do końca lutego.

Marketing, Aktualności • 10.01.2018

Google integruje płatności internetowe
Firma Google zdecydowała się na połączenie wszystkich swoich dotychczasowych, wciąż aktywnych rozwiązań do obsługi płatności internetowych. Zostaną one zastąpione jedną, nową usługą o nazwie Google Pay, która ma oferować cały pakiet usług płatniczych.

Marketing, Aktualności • 04.01.2018

Największa giełda walut cyfrowych w Polsce wspiera WOŚP
BitBay jest największą giełdą walut cyfrowych w Polsce, której działalność to nie tylko innowacyjna platforma z narzędziami dla traderów. BitBay to również zespół profesjonalistów, od lat oddany i zaangażowany w promocję kryptowalut oraz działalność charytatywną.

Marketing, Aktualności • 03.01.2018

9-te urodziny Bitcoina
Najsłynniejsza kryptowaluta na świecie obchodzi dziś swoje dziewiąte urodziny. A przynajmniej w jednej z wersji dotyczących daty, od której należy liczyć jej narodziny.

Marketing, Aktualności • 29.12.2017

Apple wprowadza program wymiany baterii w iPhonach
W ślad za doniesieniami o celowym spowalnianiu przez Apple starszych modeli iPhone’ów pojawiła się nowa informacja. Firma wprowadza program wymiany baterii, dzięki któremu jej klienci będą mogli dokonać tej wymiany ze sporą zniżką finansową.

Marketing, Aktualności • 27.12.2017

Sprzedaj nietrafiony prezent na Allegro.pl!
Od dnia dzisiejszego (tj. 27 grudnia 2017 r.) do 31 stycznia 2018 r. allegro.pl uruchomiło promocję umożliwiającą sprzedaż nietrafionego prezentu.

Marketing, Aktualności • 21.12.2017

Od lutego 2018 Google Chrome będzie blokować reklamy
Firma Google zapowiedziała, że jej przeglądarka będzie blokować reklamy internetowe począwszy od 15 lutego przyszłego roku. Jednocześnie Google zaoferowało właścicielom witryn stosowne narzędzia, które pozwolą sprawdzić czy zamieszczane reklamy spełniają zakładane normy.

Marketing, Aktualności • 21.12.2017

Facebook zmienia politykę co do fake newsów!
W związku z tym, że dotychczasowa polityka wobec nieprawdziwych informacji okazała się nieskuteczna, Facebook zamierza promować wyłącznie potwierdzone informacje.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno