Marketing • 19.02.2018

Czy Szwedzi boją się gotówki?
Szwecja jest światowym liderem w zakresie korzystania z płatności elektronicznych. Ilość Szwedów korzystających z gotówki sukcesywnie spada, co zdaniem banku centralnego Szwecji może wiązać się z zagrożeniami.
Frank Dickman, mieszkaniec Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, USA, pozwał Microsoft za update do Windowsa 10. Jego sprzęt komputerowy po niechcianej aktualizacji przestał działać.
Koncern rozpoczął testowanie nowej funkcji, która ma ułatwić korzystanie z G-maila. Dzięki niej użytkownik może oglądać zawartość strony www wewnątrz wiadomości pocztowej, bez potrzeby klikania w odnośnik internetowy.

Marketing • 14.02.2018

Rośnie liczba skarg na portale randkowe
Wiele osób poszukujących swojej drugiej połowy lub po prostu towarzystwa korzysta z internetowych serwisów randkowych. Niestety usługodawcy prowadzący tego typu portale nie zawsze czynią to z poszanowaniem praw konsumenta.

Marketing, Marketing • 13.02.2018

Raport Visa: Polacy chcą płatności biometrycznych
Z raportu Digital Payments Study 2017 zleconego przez organizację płatniczą Visa wynika, że polscy konsumenci są zwolennikami nowoczesnych płatności cyfrowych, także z wykorzystaniem biometrii.
W kwestii oczekiwanego przez niektórych przycisku „Nie lubię tego” Facebook pozostaje nieugięty. Raczej nie należy spodziewać takiej kontrowersyjnej funkcjonalności. Firma proponuje za to inny sposób na wyrażenie swojej dezaprobaty co do publikowanych treści.
Finnish Competition and Consumer Authority to fińska agencja rządowa zajmująca się ochroną praw konsumentów. Microsoft zawarł z nią porozumienie, które dotyczy aplikacji o nazwie „Get Windows 10”, budzącej spory.

Marketing, Aktualności • 04.02.2018

Blik notuje rekordy popularności
W ubiegłym roku użytkownicy płatności Blik wykonali 33 miliony transakcji na łączną kwotę przewyższającą 4,5 miliarda złotych. Obecnie z Blika korzysta ponad 6,1 miliona osób kupujących głównie za pośrednictwem Internetu.

Marketing, Aktualności • 02.02.2018

eBay rozstaje się z PayPalem
Największy serwis aukcyjny na świecie postanowił o wprowadzeniu nowego, zintegrowanego systemu płatności. Tym samym serwis stopniowo będzie rezygnował z usług Paypala.
mBank wprowadza usługą, która pozwoli na stworzenie firmy w ciągu 10 minut. Za pośrednictwem banku przedsiębiorcy otworzą firmę online, otrzymają darmowe konto firmowe wraz z bezpłatną funkcjonalnością wystawiania faktur i możliwością prowadzenia księgowości.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno