Marketing, Aktualności • 12.03.2018

Ładna pogoda pokrzyżowała plany e-sklepom!
W związku z pierwszą niedzielą wolną od handlu, wiele sklepów prowadziło akcję „jesteśmy otwarci w niedzielę”. Jednakże widok większych obrotów pokrzyżowała …. ładna pogoda!

Marketing, Aktualności • 07.03.2018

Allegro wprowadza czat dla sprzedawców
Allegro zadbało o polepszenie komunikacji między użytkownikami serwisu i obsługującymi go pracownikami. Wprowadzono narzędzie o nazwie Czat Allegro dostępne dla sprzedających, którzy promują lub planują promować swoje oferty przez reklamy Allegro Ads.

Marketing, Aktualności • 05.03.2018

Łatka Microsoftu sprawia problemy użytkownikom Windows 7
Microsoft wypuścił łatkę dla systemu Windows 10, 8.1 oraz 7, która powinna zniwelować problem luki Spectre. Niestety użytkownicy starszej „siódemki” mogą mieć problem, jeśli używają niekompatybilnych programów antywirusowych.

Marketing, Aktualności • 02.03.2018

Chiński ban na literę „N”
Osoby, które w popularnych chińskich serwisach społecznościowych Weibo i WeChat wpisywały literę „N” otrzymywały komunikat, że użycie tego znaku jest nielegalne. To skutki chińskiej polityki cenzurowania Internetu.
Jak wynika z badania „Postawy Polaków wobec form płatności”, przeszło połowa z nas chce płacić bezgotówkowo, a aż 40% rezygnuje ze zrobienia zakupów, jeśli nie da się zapłacić za nie kartą. Tymczasem wielu małych i średnich przedsiębiorców w dalszym ciągu nie widzi potrzeby wprowadzenia u siebie terminali lub stanowią one dla nich zbyt duży koszt. Wkrótce może się to jednak zmienić.

Marketing, Aktualności • 01.03.2018

Darmowa dostawa na Allegro
Allegro rozpoczęło współpracę z Pocztą Polską. W ramach porozumienia przesyłki zakupione w serwisie będą dostarczane za darmo do klienta!
W grudniu ub. roku, gdy Facebook wypuścił aplikację Messenger Kids dla dzieci poniżej 13 roku życia, firma podkreślała, że współpracowała z najlepszymi ekspertami w branży, odnośnie zapewnienia bezpieczeństwa aplikacji. Facebook nie wspomniał jednak o tym, że wielu z nich było przez firmę sponsorowanych.
Serwis będzie kontrolować treść korespondencji, jaką prowadzą sprzedający ze swoimi klientami. Zdaniem Allegro finalizowanie umów poza serwisem może być niebezpieczne i niekorzystne dla obu stron.
Zdaniem norweskiej rady ds. praw konsumenckich – Nintendo łamie prawo, odmawiając zwrotu pieniędzy za przedpremierowe zakupy gier.
Kara została nałożona przez sąd w związku z potwierdzeniem zarzutu śledzenia działań użytkowników na innych serwisach internetowych.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno