Aktualności, Marketing • 13.11.2018

Mobilność na wyciągnięcie ręki
Urządzenia mobilne stały się niezbędne w każdej nowoczesnej firmie. Zwiększają one wydajność pracy, a także łatwość dostępu do klienta, lecz z drugiej strony wymagają od przedsiębiorstwa większych nakładów finansowych, które z czasem będzie trzeba ponosić częściej, ze względu na skracający się cykl życia produktu. Czy mobilność faktycznie musi wiązać się z dużymi kosztami? Okazuje się, że nie.
Rosyjscy hakerzy wystawili na sprzedaż ogromną bazę 120 milionów kont należących do użytkowników społecznościowego giganta. Większość kont należy do osób pochodzących z Ukrainy i Rosji, ale naruszenie nie ominęło także użytkowników z innych krajów, w tym Wielkiej Brytanii, USA i Brazylii.
Według nieoficjalnych informacji podanych przez Matta Navarra, byłego dziennikarza serwisu The Next Web i eksperta branży social media, Facebook planuje wprowadzenie w komunikatorze Messenger funkcji pozwalającej użytkownikowi na usuwanie wysłanych wiadomości tekstowych. Nadawcy mają otrzymać limit 10 minut na usunięcie pomyłkowej korespondencji.

Marketing, Aktualności • 02.11.2018

Facebook informuje o wydawcach poszczególnych postów
Od kilku dni Facebook udostępnia w swojej polskiej wersji informacje na temat wydawców poszczególnych treści. Taka funkcjonalność była już dostępna od zeszłego roku dla użytkowników na rynkach zachodnich.

Marketing, Aktualności • 29.10.2018

Podwyżki dla sprzedawców na Allegro.pl!
Od 31 października na Allegro będą obowiązywać nowe prowizje dla sprzedawców w kilku kategoriach oraz podkategoriach.

Aktualności, Marketing • 25.10.2018

Facebook zapowiada muzykę na profilu użytkownika
Najpopularniejsza platforma społecznościowa udostępni swoim użytkownikom możliwość dodania muzyki do profilu. Utwory muzyczne będzie można wybierać spośród milionów dostępnych kompozycji.

Aktualności, Marketing • 23.10.2018

Usługi kurierskie Poczty Polskiej zyskują na popularności
Niezmiennie rośnie popyt na usługi kurierskie Poczty Polskiej dla klientów biznesowych. Poczta podaje, że w ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2018 roku wzrost liczby tych przesyłek przekraczał 19 proc.

Marketing, Prawo • 23.10.2018

Reklama a prawo autorskie
Przeważająca większość reklam telewizyjnych, radiowych, plakatowych czy zamieszczanych w prasie stanowi utwory w rozumieniu prawa autorskiego. Okoliczność, że są to tylko bardzo krótkie formy wypowiedzi, nie ma żadnego wpływu na powyższą ocenę.

Marketing, Aktualności • 16.10.2018

Reklama uciążliwa w mass mediach
W piątej, ostatniej części serii artykułów dotyczących tematyki reklamy jako czynu nieuczciwej konkurencji w środkach masowego przekazu skupiamy się nad tematyką reklamy uciążliwej.

Aktualności, Marketing • 09.10.2018

Reklama ukryta: product placement, reklama podprogowa
Czwarty z kolei artykuł z zakresu tematyki reklamy jako czynu nieuczciwejkonkurencji w mass mediach dotyczy reklamy ukrytej. W tej części skupiono się także na przykładach reklam ukrytych.

Legalniewsieci.pl © 2018

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno