Portal bezpiecznego e-biznesu

Marketing, Marketing • 21.08.2017

Konkurs na jubileusz sieci Rossmann na Facebooku to fejk!
Na facebookowym profilu „Rossmann - Jubileusz 2017” pojawiła się informacja o konkursie sieci drogerii z okazji jubileuszu funkcjonowania marki na polskim rynku. Okazało się jednak, że jest to próba oszustwa.

Marketing, Aktualności • 21.08.2017

Alibaba dogania Amazona
Gigant z chińskiego rynku, Alibaba Group Holding depcze po piętach amerykańskiemu Amazonowi.
Polski rynek e-commerce jest na piątym miejscu w Europie pod względem szybkości rozwoju. Rosnąca konkurencja oznacza potrzebę usprawnienia operacji marketingowych i działań umożliwiających pojawienie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Marketing, Aktualności • 16.08.2017

Od czego zależy ruch w sklepie internetowym ?
Źródła wejść na stronę internetową sklepu stanowią szeroki wachlarz. Najczęstszą drogą prowadzącą do e-sklepu jest wyszukiwarka internetowa. Znaczny udział mają również tzw. wejścia bezpośrednie oraz kanały social media typu Facebook czy Instagram. W katalogu źródeł ruchu w sklepie można wspomnieć również o kampaniach mailowych i display.
Jak podają eksperci z Grupy Integer.pl handel w sieci ma się dobrze, a wartość tego rynku w Polsce może przekroczyć w 2017 roku kwotę 40 miliardów złotych.

Aktualności, Marketing • 07.08.2017

„Super Sprzedawca” - nowy program Allegro
10 sierpnia 2017 r. Allegro uruchomi program dla najlepszych sprzedawców. „Super Sprzedawcy” będą mogli zachęcać klientów do kolejnych zakupów w serwisie Monetami, które można następnie wymienić na kupony rabatowe.
Popularny serwis społecznościowy wypowiedział wojnę oszustom zamieszczającym tzw. fake news.

Aktualności, Marketing • 04.08.2017

Upada znany sklep komputerowy
We wtorek (02.08) zamknięta została firma komputerowa kuzniewski.pl, a jej wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenie. Jej szef Dariusz Kuźniewski tłumaczy się "niespodziewaną zapaścią w branży IT w Polsce", ale byli pracownicy firmy zarzucają mu niegospodarność.
Poznaj wyniki sondażu CBOS.

Marketing, Marketing • 31.07.2017

Już wkrótce filmy i seriale na Facebooku
W połowie sierpnia 2017 roku pojawią się pierwsze oryginalne produkcje wideo wyprodukowane dla Facebooka przez zewnętrznych partnerów.

Legalniewsieci.pl © LEXLAB Gabriel Gatner`2017

Realizacja strony weboski

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno