Marketing, Aktualności • 18.01.2019

Google i Facebook mogą mieć naśladowcę
Bell Canada - największa kanadyjska firma telekomunikacyjna chce podążać ich śladami.
Internet rzeczy coraz częściej pojawia się w różnych branżach, administracji rządowej i codziennym życiu obywateli. Obserwujemy, jak dane generowane przez podłączone do sieci urządzenia pomagają firmom działać wydajniej, kontrolować procesy biznesowe i podejmować decyzje w czasie rzeczywistym.
Co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy ludzi wokół słusznego celu. Tak potężne wydarzenie angażujące pracę tysięcy osób wymaga odpowiedniej organizacji.

Marketing, Aktualności • 04.01.2019

InPost zanotował w 2018 r. wzrost dostaw o połowę
W ubiegłym roku InPost doręczył ponad 86 mln przesyłek, czyli o 52,5 proc. więcej niż roku 2017. Dostawy za pośrednictwem Paczkomatów wzrosły o 56,3 proc., a przez Kuriera InPost o 45,5 proc. Na koniec roku InPost działał w oparciu o sieć blisko 4500 maszyn.
Właściciele platformy G2A podjęli decyzję o naliczaniu opłaty 1 euro od każdej zarejestrowanej osoby, która w okresie 180 dni ani razu nie zaloguje się na swoje konto. Następnie nieaktywni użytkownicy będą obciążani taką kwotą systematycznie każdego miesiąca. Pomysł ten zaczął wzbudzać spore kontrowersje, odkąd pierwsze osoby zostały obciążone opłatą.
Popularny internetowy serwis zakupowy Allegro wystartował z nową propozycją, która pomoże rozwiązać problemy spóźnionym kupującym. Akcja dotyczy takich produktów, które po zakupie będzie można odebrać osobiście.
Rok 2018 upłynął pod znakiem zmian, które mimo technologicznego charakteru, dotknęły wiele branż. Poniżej technologiczne podsumowanie 2018 roku i przegląd trendów na rok 2019.
Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Dla rodziców jest to czas, by zastanowić się nad życzeniami swoich pociech kierowanymi do Św. Mikołaja.

Marketing, Aktualności • 14.12.2018

Google+ zostanie zamknięty wcześniej niż planowano
Google+ i jego interfejsy API są zamykane wcześniej niż planowano pierwotnie. Jest to następstwem wykrycia w listopadzie nowej usterki ochrony prywatności, która ujawniła dane ponad 52 milionów użytkowników, ogłosiło Google.
Z badania przeprowadzonego przez Mobile Institute na zlecenie Izby Gospodarki Elektronicznej wynika, że jeden na trzech potencjalnych klientów e-sklepów rezygnuje z dokończenia procesu finalizacji zamówienia.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno