Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie przestrzega przed próbami wyłudzeń pieniędzy przez przestępców tzw. metodą na „wirtualne pensjonaty”. Oszuści kuszą turystów super okazjami miejsc noclegowych na święta oraz Sylwestra.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 05.12.2018

Uber ukarany grzywną!
Dwa lata temu w wyniku naruszenia infrastruktury IT Ubera wyciekły dane osobowe 2,7 mln klientów z Wielkiej Brytanii. Brytyjski organ nadzorczy ICO (ang. Information Commissioner's Office) – odpowiednik polskiego GIODO – w ostatnich dniach poinformował na swojej stronie internetowej o nałożeniu grzywny w wysokości 492 tys. USD.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 05.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: outletto24.com
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego Czytelnika.
To skutek oskarżenia o publikowanie pornografii dziecięcej.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.12.2018

Analiza sklepu internetowego: tniemyceny.net
W związku z rosnącą liczbą zapytań na temat sklepu internetowego tniemyceny.net postanowiliśmy stworzyć na jego temat artykuł.
Instalowane w nowoczesnych samochodach multimedialne systemy rozrywki i łączności stają się coraz popularniejsze. Wykryte w nich luki bezpieczeństwa umożliwiają kradzież wrażliwych danych znajdujących się na sparowanym telefonie.
Począwszy od 2014 roku do 10 września 2018 doszło do wycieku danych 500 milionów klientów sieci hotelowej Starwood, należącej do firmy Marriott International. W przypadku 327 milionów klientów miały one charakter wrażliwy.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 04.12.2018

Oszuści podszywają się pod serwis Money.pl
Internetowi oszuści od kilku dni próbują wykorzystać renomę serwisu Money.pl, największego internetowego serwisu biznesowego w Polsce.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.12.2018

Oszuści usiłują wykorzystać awarię w ING Banku Śląskim
Informowaliśmy o awarii w ING Banku Śląskim, jak miała miejsce w ubiegły czwartek. Awaria została usunięta, lecz pojawiły się próby oszustwa wykorzystujące fakt, że do niej doszło.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.12.2018

Święta żniwem dla hakerów
Szał świątecznych zakupów to okres wzmożonej aktywności zarówno złodziei kieszonkowych w sklepach jak i niewidocznych gołym okiem hakerów. Specjaliści ostrzegają, że ze względu na coraz bardziej popularną formą zakupów dokonywanych przez Internet, w tym roku może znowu wzrosnąć ilość oszustw związanych z zakupami online.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno