Bezpieczeństwo • 04.04.2018

Google Chrome skanuje dysk twojego komputera
Eksperci zajmujący się cyberbezpieczeństwem zauważyli ciekawą aktywność pochodzącej od Google popularnej przeglądarki internetowej Chrome. Raz w tygodniu skanuje ona dysk użytkownika. Po co?
Wzrost liczby samochodów wyposażonych w wideorejestratory jest widoczny gołym okiem. Pod lokalnymi wiadomościami związanymi ze zdarzeniami drogowymi często udostępnianie są filmiki nie z jednej czy dwóch, ale nawet trzech różnych kamer, które znalazły się w tym samym miejscu i czasie.
Wyjątkowo niechlubny rekord: W 2017 roku odkryto około 8,4 miliona nowych rodzajów złośliwych programów
O sprawie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnik, który przesłał nam wiadomość łudząco podobną do wiadomości wysyłanej przez Apple
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał ostrzeżenie przed korzystaniem z usług Centrum Medycznego św. Franciszka. Seniorzy skarżyli się na zapraszanie ich na bezpłatne badania, podczas których namawiano ich na zawieranie drogich umów o usługi medyczne.
Informację o sklepie otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 29.03.2018

Wyciek danych osobowych z TVP
Niezawodny serwis Niebezpiecznik ujawnił wyciek danych osobowych z Telewizji Polskiej. Szacuje się, że poszkodowanych może być 10 tys. osób. Jest wśród nich znana aktorka.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.03.2018

Ujęto przywódcę groźnej grupy cyberprzestępczej
Na ponad jeden miliard euro szacowane są straty poniesione w wyniku działania gangu cyberprzestępców w 30 różnych krajach. Przywódca grupy został ujęty w miejscowości Alicante w Hiszpanii, o czym informuje Europol (Europejski Urząd Policji).

Bezpieczeństwo, Aktualności • 26.03.2018

Dalszy ciąg kłopotów Facebooka – tym razem z SMS-ami
Po problemach wywołanych doniesieniami byłego pracownika Cambridge Analitica, Facebook musi zmierzyć się z kolejnymi oskarżeniami o naruszanie prywatności użytkowników. Tym razem chodzi o wiadomości SMS, do których firma posiadała nieskrępowany dostęp.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 25.03.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: slavcomp.pl
Otrzymujemy bardzo dużo zgłoszeń na temat sklepu slavcomp.pl, w związku z tym postanowiliśmy go sprawdzić.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno