Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z naszych czytelników i postanowiliśmy sprawdzić sklep futbolowyswiat.com.pl

Bezpieczeństwo, Aktualności • 21.06.2018

Uwaga na fałszywe maile o zwrocie podatku!
Bank PKO BP wraz z Ministerstwem Finansów ostrzegają przed kolejnym oszustwem internetowym. Tym razem chodzi o rzekomy zwrot podatku, do otrzymania którego należy podać swoje dane, w tym logowania do konta bankowego.
Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk uważa, że ​​firma jest ofiarą umyślnego sabotażu, którego dopuścił się jeden z pracowników.

Bezpieczeństwo • 20.06.2018

Uwaga: luki w zabezpieczeniach chmurowych
Kwestia bezpieczeństwa danych przetrzymywanych w chmurze to poważny problem coraz większej ilości przedsiębiorstw. Badanie Bitdefender wykazało, że tylko jedna na sześć firm szyfruje całość swoich danych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.06.2018

Nie daj się nabrać na fałszywy kupon 2000 zł z Biedronki!
Na aplikacji WhasApp trwa szeroka akcja spamerska. Użytkownicy otrzymują wiadomości o rzekomym kuponie wartym 2000 zł rozdawanym przez sieć sklepów Biedronka lub inne firmy (Carrefour, Energylandia, Rolex, Starbucks, Ryanair, Legoland, Toyota, Lufthansa).

Aktualności, Bezpieczeństwo • 18.06.2018

Parlament Europejski wzywa na bojkotu oprogramowania Kaspersky Lab
Parlament Europejski przyjął rezolucję dotyczącą cyberobrony, w której wzywa kraje członkowskie Unii, by nie korzystały ze szkodliwego oprogramowania. Jako przykład wskazany został Kaspersky Lab.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 18.06.2018

Jak nie stracić kontroli w firmie nawet podczas urlopu?
Zarządzanie firmą wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Nie dziwi więc fakt, że posiadając własny biznes, szefowie chcą mieć wszystko pod kontrolą i nie martwić się możliwością zaistnienia problemów, które trudno rozwiązać bez stałego kontaktu z grupą. W ostateczności to od zgranej pracy całego zespołu zależy sukces na rynku.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 18.06.2018

Uwaga na wyłudzaczy! Tanie mieszkania do wynajęcia.
Zbliża się koniec roku akademickiego przez co ilość mieszkań pod wynajem w wielu miastach wzrośnie gwałtownie. Cena wynajmu, media i inne aspekty mieszkania są sprawdzane przez każdego z nas i jak już znajdziemy wymarzone mieszkanie to kontaktujemy się z właścicielem w celu obejrzenia nieruchomości. Co następuje później?
Aplikacja do testowania DNA MyHeritage przyznała, że padła ofiarą cyberataku. Istnieje domniemanie, że badacz bezpieczeństwa znalazł na prywatnym serwerze bazę danych z ponad 92 milionami adresów email i hasłami, które były zhashowane. Wszystko to skradzione przez tajemniczego hakera.
Wakacje lada moment. Urlopy dopięte już na ostatni guzik. Choć dla pracowników to długo wyczekiwany czas - dla ich przełożonych niekoniecznie.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno