Aktualności, Bezpieczeństwo • 03.07.2018

Ticketmaster zaatakowany przez hakerów - dane osobowe skradzione!
Ticketmaster ostrzegał klientów, że ich dane osobowe mogły zostać naruszone po wykryciu złośliwego kodu na swojej stronie internetowej.
Jak informuje serwis niebezpiecznik.pl w pierwszym miesiącu obowiązywania nowych przepisów o ochronie danych osobowych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych wpłynęło ponad 320 zgłoszeń naruszeń ochrony takich danych. Takiej odpowiedzi urząd udzielił na zapytanie ze strony Niebezpiecznika.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 02.07.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: 1050-sklep.com
Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z naszych czytelników i postanowiliśmy sprawdzić sklep 1050-sklep.com

Aktualności, Bezpieczeństwo • 02.07.2018

Twitter wprowadza fizyczne zabezpieczenia!
Twitter dał milionom użytkowników sposób na jeszcze lepsze sposoby ochrony swoich kont przed włamaniami wprowadzając obsługę fizycznych kluczy.

Bezpieczeństwo • 02.07.2018

Znikający wirus
Jednym z głównych tematów zaprzątających głowę specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa są ataki nazywane jako fileless, co oznacza po prostu bez plików.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 30.06.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: wrig.pl
Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z naszych czytelników i postanowiliśmy sprawdzić sklep wrig.pl

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.06.2018

Wiadomość: „Masz prze.ebane” – żart, groźba czy oszustwo?
Tysiące Polaków otrzymało dziś e-mailową wiadomość zatytułowaną „Masz prze.ebane”. Czytając jej treść adresat dowiaduje się, że od września ubiegłego roku jest podsłuchiwany i inwigilowany przez niejakiego Piotra. Nie jest do końca jasne, w jakim celu wiadomości te zostały rozesłane.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 28.06.2018

Krytyczne luki bezpieczeństwa w prawie 400 kamerach IP
W prawie 400 kamerach sieciowych Axis wykryto siedem poważnych luk w zabezpieczeniach. Gdyby hakerzy zmanipulowali te uchybienia mogliby koordynować zdalnie ataki i całkowicie przejąć kontrolę nad inteligentnymi urządzeniami za pośrednictwem sieci LAN lub Internetu, jak stwierdzili badacze z VDOO.
Gra komputerowa „Fortnite” jest obecnie bardzo popularna, szczególnie wśród młodych użytkowników Internetu. Developerzy zapowiedzieli, że tego lata pojawi się jej wersja na system operacyjny Android. Sprytni oszuści chcą wykorzystać niecierpliwość fanów i już wpuszczają do sieci fałszywe aplikacje…

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.06.2018

Publiczny Kapitał Oszczędności podszywa się pod PKO
Bank PKO BP oraz brytyjski inspektorat finansowy (FCA) ostrzegają przed firmą podszywającą się pod znany polski bank. Oszuści mogą wprowadzać w błąd i wyłudzać pieniądze.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno