Bezpieczeństwo, Aktualności • 14.08.2018

Wirus zmusza Apple do przerwania pracy!
Wirus typu Malware zmusza dostawcę chipów dla korporacji Apple do przerwania pracy, skutkiem czego dostawy nowych Iphone-ów mogą być opóźnione.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 14.08.2018

Google i tak śledzi użytkowników swojego oprogramowania
Dziennikarze Associated Press przeprowadzili śledztwo, którego wyniki nie napawają optymizmem. Brak wyrażenia przez użytkownika zgody na udostępnianie swojej lokalizacji wcale nie oznacza, że Google nie będzie miało dostępu do tych informacji. Dzieje się tak z powodu mnogości aplikacji, które wykorzystują takie dane.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 13.08.2018

Niebezpiecznik.pl na Spotify!
Na Spotify pojawił się podcast „Na Podsłuchu” prowadzony przez ekipę portalu Niebezpiecznik.pl. Omawiane w nim są tematy związane z technologią, bezpieczeństwem i tym, co aktualnie dzieje się w cyberświecie.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 13.08.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Antontech.pl
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce "Bezpieczny sklep".

Aktualności, Bezpieczeństwo • 10.08.2018

Czy samochód zarządzany telefonem to bezpieczne rozwiązanie?
Żyjemy w czasach gwałtownego rozwoju IoT (Internet of Things), czyli internetu rzeczy. Szybka ekspansja technologii niesie ze sobą nie tylko znaczące udogodnienia, ale także nowe zagrożenia. Także takie, których producenci sprzętu, w tym samochodów, nie zdążyli nawet przewidzieć.
Jak donosi dziennik „Wall Street Journal” Facebook miał prosić duże banki w USA o dostęp do szczegółowych danych ich klientów. W szczególności o informacje o transakcjach z kart płatniczych i stanie konta.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 09.08.2018

Uwaga na wiadomości w sprawie zeznania podatkowego!
Przestępcy podszywają się pod urzędników skarbowych i wysyłają maile o kontroli przeprowadzonej przez fikcyjny "Główny Urząd Kontroli Skarbowej w Warszawie" w sprawie zeznania podatkowego za 2017 r. Ministerstwo Finansów radzi, by nawet nie otwierać takiego maila.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.08.2018

#SafeSpacesForYouth - Międzynarodowy Dzień Młodzieży 2018
Świat stał się młodszy i trzeba tę młodość docenić - według statystyk 42% populacji, to ludzie poniżej 25 roku życia. Mówi się, że młodzież jest siłą, nadzieją, przyszłością. Dlatego, 12 sierpnia to dzień poświęcony młodym z całego świata. Międzynarodowy Dzień Młodzieży nie powstał jako kolejne banalne święto - niesie głębokie przesłanie, a cel jest istotny dla nas wszystkich. Tegoroczna edycja Międzynarodowego Dnia Młodzieży to już 19. odsłona tego wydarzenia.
Analitycy Agencji Reutera rutynowo sprawdzili kwartalny raport z działalności amerykańskiego banku Wells Fargo. Okazało się, że w raporcie pojawił się niecodzienny powód zawiązania rezerwy na kwotę 8 milionów dolarów. Kwota ma być przeznaczona na… wynagrodzenie klientom poniesionych strat w wyniku zlicytowania ich domów.
O sklepie dowiedzieliśmy się z komentarza do innego podejrzanego sklepu internetowego.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno