Programy antywirusowe nie opierają już swojego działania na sygnaturach złośliwego oprogramowania. Przeczytaj o technologiach nowej generacji oraz o tym, jak można z nich skorzystać.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.10.2018

Porównanie systemów płatności internetowych
Systemy płatności elektronicznych znacząco wpłynęły na rozwój rynku e-commerce w Polsce, ponieważ usprawniły i ułatwiły dokonywanie transakcji online. Największe firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w tym zakresie co rusz proponują innowacyjne funkcje i udogodnienia.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 05.10.2018

W Kalifornii od 2020 r. słabe hasła będę niedozwolone!
Domyślne hasła, takie jak "admin" czy "123456", będą nielegalne dla producentów gadżetów elektronicznych!

Aktualności, Bezpieczeństwo • 04.10.2018

Holendrzy odparli atak rosyjskich hakerów
Minister obrony Holandii Ank Bijleveld poinformowała, że służby wywiadowcze powstrzymały rosyjski atak na Organizację do spraw Zakazu Broni Chemicznej (OPCW). Rosjanie zaprzeczają oskarżeniom.
Gigant handlu internetowego - zachęcony rosnącym zainteresowaniem technologiami wykorzystującymi sztuczną inteligencję - planuje wprowadzić na rynek konsumencki sprzęt AGD kontrolowany przez Alexę, asystenta głosowego Amazonu.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.10.2018

Momo challenge czyli niebezpieczna „gra” dla nastolatków!
Momo challenge to seria wyzwań, w wyniku których młodzież nakłaniana jest do odebrania sobie życia!
Wykorzystując do dziś niezałataną lukę w oprogramowaniu kamer, hakerzy korzystając z narzędzi zero-day exploit są w stanie śledzić nagrania video, i manipulować ich treścią. Producent kamer deklaruje udostępnienie aktualizacji.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.10.2018

Koń trojański na Androida czyta wiadomości z WhatsAppa!
Złośliwe oprogramowanie szpiegujące, które wciąż pozostaje w fazie tworzenia, jest w stanie odczytywać wiadomości oraz inne poufne dane przesyłane przez użytkowników za pośrednictwem aplikacji WhatsApp.
Brak lojalności pracowników to jedno z sześciu największych zagrożeń dla przedsiębiorstw. Ponemon Institute prognozuje, że roczne koszty incydentu w Amazonie wyniosą co najmniej 8 milionów dolarów.
Agenci FBI zmusili mężczyznę do odblokowania iPhone'a za pomocą wbudowanego w urządzeniu systemu odblokowywania biometrycznego twarzy (Face ID).

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno