Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.10.2018

Polak fałszował banknoty euro i sprzedawał w sieci Tor
Centralne Biuro Śledcze Policji w Gdańsku wydało komunikat o zatrzymaniu podejrzanego o fałszowanie znaczących ilości banknotów euro. Wiele wskazuje na to, że podejrzany Polak prowadził swoją działalność od kilku lat.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.10.2018

Adobe wydało łaty dla krytycznych luk w wielu swoich produktach
Adobe wydało ważne łaty dla niemal wszystkich swoich produktów. Aktualizacją zostały objęte: Technical Communications Suite, Experience Manager, Digital Editions, Acrobat i Reader, a także notorycznie zawierający błędy Flash Player.
Facebook poinformował, że w ubiegłym miesiącu hakerzy uzyskali dostęp do danych osobowych 29 milionów użytkowników portalu. Informację tę podano opinii publicznej dopiero teraz z powodu nalegań FBI. Początkowo Facebook twierdził, że cyberatak dotknął ok. 50 milionów kont.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 15.10.2018

Masz kamerę Xiongmai? Wyłącz ją natychmiast!
Właściciele produkowanych przez Hangzhou Xiongmai Technology urządzeń monitorujących zachęcani są do natychmiastowego wycofania ich z użytku.
To już kolejny raz, gdy na skrzynki Polaków trafiają podobne maile z próbą wyłudzenia okupu. Tym razem oszuści twierdzą, że dysponują nagraniami, na których widać użytkownika dokonującego czynności intymnej.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 12.10.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: bewox.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 11.10.2018

Hakerzy podszywający się pod ZUS dziś wybrali Kruka
Jak donosi serwis zaufanatrzeciastrona.pl ci sami oszuści, którzy wczoraj rozsyłali wiadomości podszywając się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych, w dzisiejszych mailach podają się za windykatorów firmy Kruk.
Afera związana z instalowaniem przez chiński wywiad miniaturowych urządzeń szpiegujących na podzespołach komputerowych zatacza coraz szersze kręgi. Na sprzęcie produkowanym w Chinach przez firmę Supermicro znajdowane są kolejne dodatkowe, podejrzane elementy hardware.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 10.10.2018

Ktoś podszywa się pod ZUS. Uwaga na fałszywe maile
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed fałszywymi mailami wysyłanymi w jego imieniu. Rzecznik tego urzędu potwierdza, iż ZUS nie wysyła żadnej poczty elektronicznej do płatników. To oszustwo.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 09.10.2018

Los Google+ przesądzony – serwis zostanie zamknięty
Google+ to to zdecydowanie najmniej udany z projektów internetowego giganta. Jego los został przypieczętowany po ujawnieniu ogromnego wycieku danych użytkowników serwisu.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno