Aktualności, Bezpieczeństwo • 19.10.2018

Facebook wyklucza udział obcego państwa w cyberataku na 30 mln kont
Facebook oświadczył za pośrednictwem swych przedstawicieli, że za cyberatakiem, w wyniku którego wyciekły dane blisko 30 milionów użytkowników serwisu, stała grupa spamerów. Zdaniem dziennika „Wall Street Journal” oznacza to, że wykluczona została odpowiedzialność obcego państwa.
Pentagon przyznał, że ok. 30 tys. pracowników wojskowych i personelu cywilnego zostało narażonych na ujawnienie prywatnych danych. W wyniku naruszenia, osoby niepowołane uzyskały dostęp do danych osobowych pracowników i szczegółów ich kart kredytowych.
Tym razem Biedronka stała firmą pod którą podszywają się spamerzy i wyłudzają dane osobowe. Podobny problem miał Decathlon, Tesco oraz Rossmann.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.10.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: e-udanezakupy.pl
Coraz więcej osób zgłasza się do nas z prośbą o pomoc w związku z zakupami w sklepie e-udanezakupy.pl Główny problem to zatrzymanie towaru przez urząd celny!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.10.2018

PlayStation 4 zagrożone atakiem blokującym konsole
Czy wiesz że użytkownicy konsoli PlayStation 4 na całym świecie od pewnego czasu padają ofiarą nietypowego ataku blokującego ich konsole?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.10.2018

Uwaga na maila z fakturą od Multicoo – Marta Wesołowska!
Na nasze skrzynki pocztowe nie od dziś trafiają maile zawierające złośliwe oprogramowanie. Natomiast najnowszy sposób ataku jest w pewnym sensie innowacyjny.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.10.2018

Polak fałszował banknoty euro i sprzedawał w sieci Tor
Centralne Biuro Śledcze Policji w Gdańsku wydało komunikat o zatrzymaniu podejrzanego o fałszowanie znaczących ilości banknotów euro. Wiele wskazuje na to, że podejrzany Polak prowadził swoją działalność od kilku lat.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.10.2018

Adobe wydało łaty dla krytycznych luk w wielu swoich produktach
Adobe wydało ważne łaty dla niemal wszystkich swoich produktów. Aktualizacją zostały objęte: Technical Communications Suite, Experience Manager, Digital Editions, Acrobat i Reader, a także notorycznie zawierający błędy Flash Player.
Facebook poinformował, że w ubiegłym miesiącu hakerzy uzyskali dostęp do danych osobowych 29 milionów użytkowników portalu. Informację tę podano opinii publicznej dopiero teraz z powodu nalegań FBI. Początkowo Facebook twierdził, że cyberatak dotknął ok. 50 milionów kont.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 15.10.2018

Masz kamerę Xiongmai? Wyłącz ją natychmiast!
Właściciele produkowanych przez Hangzhou Xiongmai Technology urządzeń monitorujących zachęcani są do natychmiastowego wycofania ich z użytku.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno