Sąd w New Hampshire (USA) złożył wniosek o udostępnienie danych zarejestrowanych przez inteligentny głośnik Amazon Echo, które mają posłużyć za materiał dowodowy w sprawie o morderstwo.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 20.11.2018

Patostreamerzy przed sądem!
Do sądów trafiają pierwsze akty oskarżenia przeciwko osobom zarabiającym na przemocy i patologiach w internecie.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.11.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: santos24.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Podczas konkursu z dziedziny cyberbezpieczeństwa o nazwie Mobile Pwn2Own odbywającym się w Tokio, drużyny hakerskie rywalizowały w łamaniu zabezpieczeń popularnych smartfonów. Zespół F-Secure MWR Labs wykrył luki w zabezpieczeniach smartfonów Xiaomi Mi6 oraz Samsung Galaxy S9.
Wielu właścicieli iPhonów zobaczyło na ekranach swoich urządzeń komunikat informujący, że ich Apple ID został zablokowany. W sieci zawrzało od podejrzeń.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 15.11.2018

Przeglądanie stron z pornografią przyczyną zainfekowania wirusem
Przeprowadzone w Earth Resources Observation and Science Center (EROS Center), amerykańskim centrum badawczym zajmującym się monitorowaniem zasobów Ziemi, śledztwo w sprawie podejrzanego ruchu sieciowego ujawniło rażące zaniedbania pracowników w obszarze zarządzania bezpieczeństwem.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 15.11.2018

Wzrost liczby cyberataków na urządzenia z systemem Android
Analitycy firmy G DATA zidentyfikowali około 3,2 miliona nowych złośliwych aplikacji do końca trzeciego kwartału 2018 roku, co stanowi wzrost o ponad 40 procent w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym.
Popularność Elona Muska została wykorzystana przez przestępców do próby wyłudzenia od naiwnych użytkowników Twittera wpłat w bitcoinach – poinformował Business Insider.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 14.11.2018

Sezon obniżek w e-sklepach. Uwaga na podejrzane sklepy!
11 listopada, aż 1,4 mln Polaków odwiedziło AliExpress! Dlaczego? Ponieważ w Chinach był obchodzony Dzień Singla, a z tej okazji platforma przygotowała szereg zniżek dla swoich klientów!

Aktualności, Bezpieczeństwo • 14.11.2018

Holenderska policja złamała zabezpieczenia IronChat!
Holenderska policja podała do wiadomości publicznej, że złamała szyfrowanie komunikatora IronChat i w czasie rzeczywistym śledziła rozmowy ponad 100 przestępców. Przechwyciła również 258 tys. zaszyfrowanych wiadomości.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno