Bezpieczeństwo, Aktualności • 07.04.2016

Szyfrowane wiadomości w WhatsAppie!
WhatsApp to popularna aplikacja będąca komunikatorem, z którego korzysta ponad miliard ludzi na całym świecie. Wszystkich użytkowników zaskoczyła ostatnio informacja wyświetlana podczas rozpoczynania rozmowy o ich szyfrowaniu, co oznacza, że od teraz nasze wiadomości przesyłane do znajomych będą lepiej zabezpieczone.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 05.04.2016

RTV EURO AGD nie rozdaje sprzętu za darmo! Kolejne e-oszustwo!
Kolejna akcja e-oszustów w sieci. Tym razie „pomysłodawcy” założyli na Facebooku grupę o nazwie RTV EURO AGD Rozdaje Ponad 20 Tys. Sprzętów RTV i AGD Z Rocznika 2014/2015. Jak sama nazwa wskazuje grupa podszywa się pod znaną w Polsce sieć sklepów z artykułami RTV i AGD. Oszuści kuszą użytkowników portalu obietnicą rozdania 20 tysięcy sztuk różnego rodzaju produktów. Liczba użytkowników tej strony ma już ponad 80 tysięcy członków i stale wzrasta.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 01.04.2016

IKEA ostrzega przed fałszywymi mailami!
Kolejna fala oszustw e-naciągaczy ogarnęła Internet. Tym razem przestępcy wzięli na swój cel dane osobowe klientów znanej szwedzkiej sieci sklepów z wyposażeniem domu - IKEA.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 23.03.2016

Zatrute maile! Jak się przed nimi ustrzec?
Każdego dnia zasypują nas setki zatrutych maili. Nadawcy tego rodzaju wiadomości, którzy najczęściej podszywają się pod powszechnie znane organizacje, tylko czekają na nasz błąd, którym jest otwarcie załącznika do wiadomości i uwolnienie zainfekowanej zawartości, która po prostu nas okrada.
Czy odnosisz wrażenie, że czas żywotności produktów bardzo się zmniejszył?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 10.03.2016

„Mega włam do serwerowni”
Rozpoczynając działalność w sieci musisz posiadać swoją domenę oraz hosting. Jak kluczową funkcję odgrywa bezpieczny, a przede rzetelny dostawca usług hostingowych możemy się przekonać od 27 lutego 2016 r., czyli dnia kiedy przestały działać strony „zaparkowane” na serwerach serwisu 2be.pl

Marketing, Aktualności • 08.03.2016

Klient 2.0. Nowa kategoria klienta?
Kim jest, współczesny klient sklepów internetowych? Czy jest to klient, który zna swoje prawa? Czy jest to klient, który rezygnuje z zakupów, jeżeli strona odwiedzanego przez niego sklepu nie jest dostosowana do ekranu jego smartfona? Czego oczekuje klient od sklepu oraz sprzedawcy? Na te i inne pytania, musi sobie odpowiedzieć każdy e-sprzedawca, któremu zależy na klientach – czyli każdy!

Prawo, Aktualności • 26.02.2016

500 + a ochrona danych osobowych
Jak wynika z doniesień medialnych realizacja programu „Rodzina 500 plus” może mieć spore opóźnienie z względu na obowiązki wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych. W czym tkwi problem?

Prawo, Aktualności • 24.02.2016

Więzienie za komentarz na FB!
Czy warto werbalizować swoje myśli lub emocje na portalu Facebook, kiedy ich celem jest bezpośredni atak na inną osobę? Zdecydowanie nie! Przekonał się o tym pewien drobny diler z Anglii.

Marketing, Aktualności • 19.02.2016

Co może przeszkadzać w e-zakupach?
Na grupie 450 respondentów przeprowadzono badania dotyczące zakupów w sklepie internetowym. Podczas badania zadano m.in. pytanie: Co cię najbardziej denerwuje, robiąc zakupy w sklepie internetowym? Sprawdź i dowiedź się, jak sprawić, aby klient opuszczając Twój sklep, miał w koszyku kilka produktów, zamiast był kłębkiem nerwów.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno