Bezpieczeństwo, Aktualności • 02.08.2016

Usuwane czaty w WhatsApp pozostają w pamięci telefonu.
Szalenie popularna aplikacja mobilna WhatsApp ma problemy z ochroną prywatności swoich użytkowników. Jak podają media, specjalista ds. bezpieczeństwa Jonathan Zdziarski zaobserwował, iż usuwane rozmowy nadal pozostają w pamięci telefonu użytkownika. Osoby posiadające odpowiednia wiedzę informatyczną mogą je odzyskać bez większych problemów, uzyskując tym samym dostęp do prywatnych zapisów.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.07.2016

Hakerzy wykradli dane setek tysięcy graczy Warframe
Przykra wiadomość dla użytkowników Warframe. Serwery gry zostały zaatakowane przez hakerów, którzy wykradli adresy e-mail niemal 800 tysięcy użytkowników.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.07.2016

Trojan BlackMoon zaatakował 200 tys. osób!
Ponad 100 tysięcy użytkowników z Korei Południowej, a także tyle samo osób w pozostałych krajach, stało się ofiarą ataku bankowego trojana BlackMoon. Wirus znany jest także jako W32/Banbra. Trojan został stworzony w celu wykradania danych dostępowych do kont bankowych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.07.2016

Klienci mBanku zagrożeni atakiem oszustów
mBank zamieścił oficjalny komunikat oraz przesłał specjalną wiadomość na konta bankowe skierowany do swoich klientów o następującej treści: "Ostrzegamy przed fałszywymi wiadomościami email, które mają na celu wyłudzenie identyfikatorów i haseł do konta, a także danych karty płatniczej".

Bezpieczeństwo, Aktualności • 15.07.2016

Czym jest Phishing i jak nie wpaść w jego sieci?
W ostatnich latach mamy do czynienia z coraz większym niebezpieczeństwem, które czyha na Nas w sieci. Korzystając każdego dnia z Internetu, posługując się zarówno laptopem, czy smartfonem, jesteśmy narażeni na coraz nowsze metody, którymi posługują się cyberprzestępcy. Jednym z niebezpieczeństw, które z roku na rok zwiększa swoją skalę, jest zjawisko phishingu.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 14.07.2016

Fałszywe faktury ciąż trafiają do klientów
Nie tak dawno informowaliśmy na łamach naszego serwisu o fałszywych fakturach elektronicznych za prąd, które były wysyłane do internautów. Pomimo akcji ostrzegawczej oraz nagłośnienia sprawy oszustwa w portalach internetowych fałszywe e-faktury za prąd są nadal wysyłane. Oszuści ponownie podszywają się pod PGE rozsyłając wiadomości, których zawartość może prowadzić do zainfekowania urządzenia.

Marketing, Aktualności • 12.07.2016

Pokemony wracają w wielkim stylu, ale czy są bezpieczne?
Ponad tydzień temu miała premierę gra Pokemon Go, która stała się hitem w wielu krajach. Gra bije rekordy popularności ponieważ łączy w sobie elementy świata wirtualnego oraz rzeczywistego. Jednakże oprócz rozrywki, gracze mogą doświadczyć także innych, niestety przykrych, konsekwencji gry.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 05.07.2016

Polacy wracają do Francji! Uwaga na oszustów!
Cyberprzestępcy bardzo często wykorzystują nastroje społeczne do realizacji swoich niecnych czynów. Tym razem, wykorzystują porażkę reprezentacji Polski podczas Euro 2016 r., która jest powodem przygnębienia tysięcy kibiców w całym kraju.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.06.2016

Groźny wirus atakuje użytkowników Facebooka!
Użytkownicy serwisu Facebook padli ofiarą groźnego wirusa. Wszystko przez fałszywe powiadomienia, które zapewniają, że nasz znajomy wspominał o nas w swoim komentarzu.
W dobie wszechobecnego Internetu prawie każdy przedsiębiorca po pewnym czasie podejmuje decyzję o wprowadzeniu swojego przedsiębiorstwa oraz usług i produktów do sieci. Rzeczą oczywistą jest, iż potrzebna do tego będzie dobrze przygotowana strona www. Najczęściej zadanie to jest zlecane profesjonalnym podmiotom z branży informatycznej, w szczególności webmasterskiej. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się, w jaki sposób zabezpieczyć swoje prawa oraz jakie elementy powinna zawierać umowa o wykonanie strony internetowej.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno